Samsung Galaxy kopija

Nikako ne mesati Kineske marke telefona sa Kineskim kopijama telefona poznatih marki, Samsung, apple, itd…
Kineske marke su solidni telefoni i moze se slobodno reci da najvise daju kada se uzme odnos ulozeno/dobijeno.

Pa imam ponudu da dam huawei y6
za s7 kopiju koja ima 4gb rama,32gb rom,quad core procesor,android 6.0.1,13mp kamera,svi senzori i to
zato i pitam

Drzi se ti Huaweia…cim on hoce da ti da ‘odlican telefon’ nesto tu smrdi :smiley:

To su mozda karakteristike pravog s7… Karakteristike kineske kopije nema 4gb rama…

@von_Brcoos el ti sebe čuješ nemoj nasmijavat ljude sa svojim provalama kopija bolja od originala hahahahahahah e ovo si provalio i osto živ. Kao prvo kopije nemaju software update, kao drugo neke skuplje kopije izgledaju kao original ali zapravo unutra su oni jeftini kineski MTK čipovi koji ništa ne valjaju nema ništa do Qualcoma i Exynosa to su čipovi koji su brutalno jaki i nemaju nikakvih problema sa čestim pregrijavanjem jeftinih kopija i slično i naravno nemaju problema sa rikavanjem. Moj je jedan kolega imao dobru kopiju samsunga a šta vrijedi što je bila dobro napravljena kopija kad mu je nakon nekog vremena riknula zato pričaš takve nebuloze da samo mogu ovo samo da kažem
Prvo razmisli šta češ reći onda kaži gle ja ne želim nikakvu svađu niti širiti lošu vibru nego ne možeš pljuvati po originalu koji je u svakom pogledu 1000 bolji, kvalitetniji i izdržljiviji i kao treće za kopije nema dijelova samo možeš takve telefone baciti u smeće zato ništa ne valjaju nit bi ih ja ikada uzeo pa čak da mi daju džabe bolje ću imati gejfon (iPhone) barem znam da je kvaliteta nego da bacim pare na kopije.
A kad smo već kod kineza jedine kineze koje bih uvijek uzeo su Xiaomi, Meizu i Oneplus. Imao sam Oneplus ONE ma kakav iPhone, kakav samsung kakav Sony ma sve obriše o pod te dobre smartfonove kao od šale. Em je imao odličnu autonomiju, em dobru kameru i naravno bio je brutalno glasan i plus kvalitetno izrađen samo minus je bio što kad padne na tvrđu podlogu aluminijski srednji okvir se lako udubi i onda mob izgleda nakaradno kad je udaran od svih strana sada imam Z2 i zadovoljan sam al opet kopija nikad neće biti bolja ni u ničemu original je oiginal zato i košta jer plaćaš kvalitetu, izdržljivost i pouzdanošt što je danas jako bitno kada se uzim telefon više klase. :wink:

Nisi valjda njegov post ozbiljno shvatio? Post je pure sarcasm

1 Like

Procitao sam prvu recenicu posta i dalje nisam mogao… Stvarno?!
Tuzno :frowning:

Fifa batice, posle ovog gafa bice najbolje da se ne pojavljujes par dana… :slight_smile:

2 Likes