Samsung Galaxy kopija

Pozdrav.Da li ima neko iskustvo sa kopijama galaxy s7 telefona.Hteo bih da kupim jednu sa 3gb rama,quad core procesorom,13mp kamera i svi ti ostali senzori i to.E sad me zanima kako rade ti telefoni odnosno kako se uporedjuju sa starijim verzijama samsung telefona.Kako se skidaju aplikacije.Nikada u zivotu nisam koristio niti imao kopiju nekog telefona stoga i pitam.

Hvala Unapred

Mene BAŠ zanima zaŔto se ljudi odluče za kupovinu replike?

Voleo bih da čujem neki dobar argument!

Moja ti je preporuka ne kupuj ta kineska smeća kopirana em ko prvo nemaÅ” djelove za njih nigdje em kao drugo za te pare kupiÅ” neki dobar huawei ili slično

Ljudi bez para da pokazu kako imaju. Laik nece sigurno skontati razliku izmedju s7 i njegove replike, vec ce biti wow dao si 800e na telefon mora da imas para. Bez uvrede Scarecrow

Ne iz tih razloga,vec jednostavno mi se svidja izgled s7 a 400e je mnogo da dam za telefon :smiley:

Mislim da ti telefon nece raditi ni upola kao huawei ili alcatel, mozda i ZTEā€¦ Ja bih zaobisao kineze.

Gde ima s7 za 400e?

1 Like

Bez uvrede, ali jedini razlog zasto ljudi to kupuju jeste jer hoce da ā€œfurajuā€ skup telefon za koji nemaju paraā€¦
Hoces mi reci da telefon koji ti se svidja na izgled (a manje vise danas su svi isti), da ces dati pare za koje mozes uzeti i nesto da valja, a dobices obicno smece koje ti nece dugo ni trajati?
Nikada ih nisam imao, niti sam kada zeleo :slight_smile:
Totalno nerazumno trosenje paraā€¦

Lepo ti nalisi kolko si para spreman da izdvojis. :smiley:

Ok, svi smo rezimirali da je to budalastina. Ali ajde da odgovorimo na konkretno pitanje.
Sa kopijama ovih novih Samsung modela nemam iskustva. Ali se secam kopija S3.
Dvojica mojih kolega su uzeli. Jedan ga se resio posle par meseci. Drugi je nosio skoro 2god.
Radili su sporije i zabadali cesce od originala. Ali su realno radili. Normalno radi i store i sveā€¦
Ali nije to to. E sada, ko voli nek izvoli. Tada je bila najezda kopija tih S3 pa je cak bilo i delova.
Malo je rizik za to ali moze da prodje.
Slazem se sa ostalima da je suludo to da uzmes. Prosto uzimas kantu od telefona da bi prevario samog sebe. Pruzi se koliko si dugacak! Uzmi radje neki drugi ili cak polovan normalan.

Te kopije su svet za sebe, ima kao neka prva klasa, druga klasaā€¦ :smiley:

Licno ih ne bi takao, ali ljudi su razliciti. Razumem da se nekom svidja oblik, ali da se nosi kao statusni simbol iako to nije, to mi je oduvek bilo besmisleno, cak i da je ā€œoriginalā€. Zasto bi neko nosio simbol statusa, za status koji realno nema? Stvari koje koristimo trebalo bi da odrazavaju nas nacin zivota i realna primanja. Zdravorazumski gledano trebalo bi da zivimo mali ispod svojih realnih mogucnosti da bi se nesto i odvojilo sa strane. Medjutim u glavama ljudi to se nekako izvrne i kupujemo neke stvari koje mozemo da jedva priustimo.

To uopće nije puno to je idealna cijena gdje ima za 400e poÅ”alji link da i ja kupim. :smiley: Nemoguće da je toliko jeftin znam da tu kod mene u Hrvatskoj im se cijene po oglasima novih se kreću od 500 do 600e a novi je u dućanu 700-750e. Nemoj biti lud pa uzeti neku kopiju s7 za 200-300e to ti se nimalo ne isplati. Gle imam iskustva s tim promjenio sam preko 30-tak uređaja pa znam o čemu pričam bježi od kopija Å”to dalje ne valjaju niÅ”ta. One izgledaju dosta indentično no Å”to se tiče hardvera nikad neće biti bolja i kvalitetnija od originala original je original. @M007P je u pravu čovjek ti dobro kaže zaobiđi kineze u Å”irokom luku, jer za te pare kupiÅ” polovnu Xperiju Z5, S6 EDGE +, Huawei P9 i da dalje ne duljim. ImaÅ” Å”irok izbor Å”ta bih mogao za te pare uzeti ako stvarno ima 100% original S7 koji je zapravo djelomično pravi Koreanac ali 90% brendiranih telefona sastavljaju kinezi no nema veze ti brandirani su barem daleko kvalitetniji od kineskih kopija koji ne valjaju niÅ”ta nisu za niÅ”ta samo za otresti ih u pod. @Scarecrow ti si budala ako posluÅ”aÅ” tamo neke da su kopije bolje od originala i da uzmeÅ” kopiju umjesto originala koji će uvijek biti bolji i kvalitetniji nego tamo neka loÅ”e izvedena kopija S7.

Ma kopije s7 su 120e

Sta mislite pod tim kopijama? Jel misilte na kineske telefone ili bas bas kopija ono tipa Nike - Niko i Adidas- Addibas?

Da budem iskren ja nemam nista protiv Kineskih Brend telefona. Koristio sam Cubot brend i bio sam ekstra zadovoljan.

Prvo Cubot X7 pa zatim X11 i na kraju X15 telefoni su zveri i rade odlicno. To sto oni imaju unutra za te pare tesko da bi dobio od nekog popularnog brenda. X11 je bio vodootporan znam da sam pustao video klipove i ubacivao ga u kriglu piva i gledas spot u krigliā€¦heheheh telefon je radio odlicno. Moja jedina zamerka je sto nemaju tako dobru software podrsku. Nema update ni za sta. To je mana kod kineza. Kako ga kupis tako je. Nece izaci software update.

Od tih jaci kineski marki su vam Cubot,DooGee i Xiaomi Koga interesuje moze pogledati na sajtu tinydeal,ja sam tamo kupovao. Svaki od telefona je bio kod mene 12 meseci pa sam ga prosledio dalje i sva tri modela rade jos uvek samo je na x7 posle evo cetiri godine crko blic na kameri.

Kopije su bolje od originala, nemoj uzimati original, on se brzo kvari, kopija je kopija i sluzice te dugoā€¦ Bolje dodaj para pa kupi kopiju jer su jace uradjene, kvalitetnije i brzeā€¦ Ja sam uzimao samo kopije do sadaā€¦ Promenio sam ih 15ak i svaka mi je trajala minimalno 3,4 godineā€¦ Servisi za njih su bas jeftini, tako da ti je bolje dodati 100, 200ā‚¬ i kupiti za 600ā‚¬ dobru kopiju, nego bacati pare na originalā€¦ Nije 400ā‚¬ malo, preskupi su ti originaliā€¦ Imam ja coveka jednog, prodaje kopije povoljnije dosta, za oko 450ā‚¬ ti mogu nabavisi S7 :slight_smile:

Edit: Pod kopijama mislim Semsung S7 :slight_smile:

BaŔ to Ŕto kažeŔ, adibas i niko :smiley: Kineski brendovi su ok, ali kopije telefona, tipa iphone i skupljih androida su baŔ užas.

Xiaomi su odlicni telefoni. Ne dobijaju oficijalnu skftversku podrskuā€¦ali na XDA Developers imas sta ti dusa pozeli

Evo, daÅ” lepo 165ā‚¬ i kupiÅ” prangijicu!
http://www.xboxrepublika.com/shop/tableti-i-telefoni/meizu-m3-note/

2 Likes

Jel to verzija sa 16 ili 32GB?

16GB je u pitanju

1 Like