Saints Row: The Third

Saints Row: The Third je third-person shooter koji se pravi od strane Volition-a, a izdavač igre je THQ. Igra je treća po redu u serijalu i trebada se pojavi četvrtog kvartala 2011. godine.
Igrač kontroliše vođu internacionalne kriminalne grupe Third Street Saints, dok se priča vrti oko rata između dve kriminalne grube The Saints i The Syndicate.

**Developer: Volition, Inc.
Izdavač: THQ
Serija: Saints Row
Platforme: Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows
Datum izlaska: Četvrti kvartal 2011.
Žanr: Third-person shooter, action adventure
Modovi: Single-player
**

Jedva cekam! :smiley:

moram da priznam da je meni Saints Row uvek bio bolji serijal od GTA…

Joj,ovo ce biti extra,jedva cekam xD

I meni je SR 2 mnogo bolji od GTA IV, ali su veoma zasrali sa optimizacijom za PC… Evo upravo igram Mafiu II na laptopu na high podesavanjima, dok mi SR 2 na low-u sece kao ludo… Steta!

Ja sam samo igrao SR2 i to na PC. Ono je bio uzas. Od katastrofalne fizike pri voznji bilo kog vozila do gomile sitnih bagova, lose animacije i sve opsteg rasula kada je gameplay u pitanju. Ne znam kakva je igra bila na konzolama ali ono sto sam ja igrao na PC-u nije ni do kolena GTA. Koncept igre mi se dopada pa se nadam da ce trojika biti bolja barem kada je xbox u pitanju.

SR2 Steam verzija nimalo ne koci jer su samo za nju izdati patchevi box izdanja to nisu dozivela.

Takodje nikad nisam odigrao(ne racunajuci 20 minuta) SR2,pa mozda skinem za kutiju.

misija kad vozis cisternu punu go*ana i prskas bogatasima kuce i vile je postala kultna epic i nezaboravna. takodje i misije gde se bacas ispred kola kako bi naplatio osiguranje i zaradio pare :smiley: verujem da ce u SR3 side misije biti jos ludje.

Saints Row: The Third neće imati nikakav multiplayer, osim co-op-a tako je izjavio Volition. Šta milslite o tome?

Dvojka je bila jako zabavna, treci deo verujem da ce biti jos bolji. To sto nema mp mene licno ne pogadja, nisam nikada takve igre igrao u mp. Mp u vecini slucajeva fpsove igram, a u ovakvim igrama volim da otpikam kampanjice lagano, bice ovo dobra zabava sa novim jos uvrnutijim idejama, nadam se :smiley:

https://youtu.be/1n2SR6cG2bU

Nema šta da se vidi toliko, ali ajde da stavim. :smiley:

Haha,pa tu nema ni screenshota a kamoli gameplay-a. xD
Iako nikad nisam igrao nijedan saint’s row,ovo iscekujem otvorenih ruku.Imam osecaj da ce biti mnogo zabavno(barem sudeci po gameplay-evima koje sam video iz predhodne dve igre),i mislim da je to nesto sto mi treba ove godine,jer su sve “ozbiljne igre” treba mi jedna da se malo opustim i zabavim. :wink:

evo novih screenova

Kako mislis uvek bio bolji?Gta je jako stara igra, mislim da je prvi saints row izasao negde 2005 ili 6?
Misljenja su razlicita ali po meni gta4 jede saints row a i mafiju, smorilo me je kod mafije sto je kratko i linearno i uzasno lose uradjeno kretanje automobila(plus fizika), saints rov mi mi je kao kad bi poredili gta4 i gta san andreas, znaci kao nebo i zemlja.Osim sto je grafika losa u saints row, likovi su odradjeni kao karikature ali, nekome je ta neozbiljnost zabavna i dovoljna da mu drzi paznju, meni definitivno ne.

Bome ovi likovi izgledaju opasno gej, pogotovu onaj na zadnjoj slici desno O_O

E3 2011 trailer

Zanimljiv trejler,ali ovo su mogli da stave za objavljivanje igre.Nadam se da cemo videti neki ingame trejler.

Kako ispeglano deluje grafika na ovo Traileru.Just one BIG WOOOOOW!

Sedam minuta gameplaya: