S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — The Time of Opportunities Trailer - Xbox Games Showcase 2024

2 Likes

Izbaciti ovakvu igru u sred ratnog stanja… ne znam kako je, zaista. Razvojni tim verovatno ima dobru pricu kako su to uspeli.

Controller :white_check_mark:
PSY glasovi :white_check_mark:
Pseudodog i Pseudogiant :white_check_mark:
Kafana 100 RADS :white_check_mark:
Zabavište iz Pripjata :white_check_mark:
Srušen helikopter (jedan od) u Zatonu :white_check_mark:
Skadovsk i Owl :white_check_mark:
Baze bandita u Dark Valley i u Jupiteru :white_check_mark:
Monolit baza blizu Černobiljske nuklearne elektrane :white_check_mark:

Mmm bebo…

Nadam se da neće samo gurati tu tužnu priču, mada vidim na otvaranju trailera odmah - Made in Ukraine…

Nadam se da ce igra biti apsolutno neutralna po tom pitanju, da nece smarati da ih sažaljevamo.
Trailer je baš dobar, samo čekam da vidim finalni proizvod ako ima ovih elemenata, jedan dobar pass za mene

Da i mene je smorio taj jeftin marketing Microsofta “made in ukraine”, ali jeste veliko dostignuce. Npr projekti koje radimo sa izraelskim IT firmama, ljudi idu u rezervni sastav, nema ih po pola godine. Nije bas zezanje rat.

Sad treba Sony da prikaze nesto made in Russia :sweat_smile:

Mislim da MS ne forsira to koliko sam GSC. Pa i sam naziv igre je pretrpeo promenu odmah po izbijanu sranja. Isto kao i ona remaster trilogija, Chornobly je Ukrainski nacin pisanja/izgovora.

Sreća pa nisi Izraelac. Ne bismo te videli više. Ripčina u najavi bi bila. :laughing:

2 Likes

Ne vjerujem da je do Miceosofta. Ja što sam gledao intervjue sa developerima, apsolutno su ostavili utisak ukrajinskih patriota. I ono njihove saopštenje kad su pretrpjeli napad ruskih hakera kad je leakovan build igre je isto bio sav neki nabijen tim patriotskim emocijama.