RROD mozda?

Pozdrav svima!

Ne znam ni sa sta se upravo desilo sa mojom konzolom?
Imam Xbox360 elite 120gb Jasper sa ugradjenim RGH.
Posto pored njega imam i Xbox360 slim,danas sam slucajno dok je slim radio upalio i taj debeli box…Dok je dizao sistem odjednom su svetla pocrvenila i na ekranu se pojavilo neko upozorenje.
Ja sam ga brzo ugasio i odmah nakon toga upalio…I sada sve radi kako treba.
Da li to znaci da je on pri kraju sa svojim zivotnim vekom ili moze biti da se nesto pogubio posto su obe konzole bile upaljene u isto vreme…
Sta mi savetujete da radim?
Da li je potrebno termo pastu da menjam?
Hvala unapred!

Hoce nekad napajanje da se zatupi i da to uradi, takodje hoce kada otkaze hard disk… Tako da ako ti pojavi opet, pali je bez harda i sacekaj, ako ti na ekranu izbaci E68 error cini mi se, onda je otisao hdd

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

OK.Hvala na odgovoru.Palio sam je vise puta i za sada sve radi.Prebacicu sve igrice sa harda na eksterni za svaki slucaj…Ako nije problem da ne zakljucavas temu do sutra.Da je jos malo testiram, pa ako bude nekih problema…da ne otvaram opet novu temu…

Ma ok ne diramo dok ne javis, testiraj lepo sve

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Takodje zna da glitchuje brze od svega i konzola nekada izbaci crveno, retko je ali desava se. Napajanje 99% ako nisi lepo gurnuo signalizira red nema kontakt.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Moze biti da je prebrzo glitchovao…posto je xbox startovao iste sekunde…inace mu treba vremena…

To je ima kod nekih se desi ponekad tako pa izbaci rrod.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Ljudi, moze lock…testirao sam kozolu i danas…Sve je ok…Hvala jos jednom!