RROD 3 crvena svetla

Ako je fat, onda trazi Jasper plocu, ni Falcon nije los, ali eto, desava se RROD i na njemu. A sa slim konzolom nema greske, samo pazi na drajv, da ne bude neki koji se ne moze flashovati.
A ako budes prodavao na Limundu, stavi u kakvom je stanju konzola, ako je tebe neko zavrnuo, nema potrebe da ti sad nekog zavrces.

Da, da, da razumem i izgleda da sam ja ispao zavrnut…a dobro kad sam zurio. Koliko bih realno para mogao da dobijem za konzolu? Da li se isplati vise kupiti Jasper-a ili Slim?

Pa uvek je bolje novije, tako da kada bih ja birao, uzeo bih Slim. Imam Jasper i ne zalim se uopste, radi kao zmaj ali ako bih sada uzimao Xbox, uzeo bih Slim, definitivno. A konzolu prodaj za, ne znam, 2500 din. Mozda 3000.

Pa sta znam, uvijek se nadje neko kome treba djelova ili hoce da pokusa nesto da popravi. 40-50e po mojoj procjeni, posebno zbog napajanja i kablova.
Ne znam sta ti se vise isplati uzeti, ja osobno samo Jasper uzimam, slim me nesto ne privlaci. Gledaj da ima HDD i da je laser u dobrom stanju, tj da je vlasnik igrao sve sa HDD-a, a ne sa diska. Ako te live servis ne zanima, onda uzmi konzolu na kojoj je radjen RGH, gdje ne moras ni da narezujes diskove, sve picis direkt sa HDD-a

Vidim ljudi prodaju i za 40 eur samo gole konzole…

To je ako nađeš ovcu.

Uzmi samo slim i ne brini ni malo.

Ja sam se izgleda zeznuo izgleda da nisam lepo video da je error 1020 izgleda… tj. e72

E72: Dashboard Error - Error within Xam.xex: Like a problem with the NAND flash

Jel radi?

Izvuci mem ili hdd, sta koristis pa upali konzolu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma cas radi cas ne radi…ostavio sam pa cu tek ujutru da razmislim bistre glave i da pokusam da igram nesto…

HDD kada je los i kada je pred crkavanje tako radi, vadi ga napolje pa probaj, vec sam video cas oce, cas nece.

Nije mi jasno samo kako se to desilo nisam ga ukljucivao skoro nedelju dana i samo odjednom pufff…smorio sam se :\

to nema nikakve veze sto nisi, eto jednostavno stvari se desavaju bez objasnjenja.