Rogero CFW4.30

Upravo ga stavih,sve manje vise sljaka sem par psn igara koje cu sutra da resim.Inace radi se o proverenom cfw-u uz koji radi psn[jedan od razloga zasto ga i ubacio],nema vise dosadnih eboot-ova i fixeva,sve sto treba je da skinete igru i igrate bez problema,ko zeli mozemo na psn-u igrati dosta igara[sad jos i izlazi ps all stars pa ako ne trazi online code to ce se pretezno i igrati]

ako nekom nesto nije jasno slobodno neka pita,ako ce neko raditi u skorije vreme a nije siguran slobodno neka me kontaktira nije nista tesko :slight_smile:

Ja sam juce instalirao, mada sam ja najvise zbog PSN-a, ali ErmaC 4.30 i radi bez problema. Bio sam se plasio da instaliram Rogero jer je bilo puno brickova phat konzola, a na ovoj niko nije rekao nijednu losu rec. Instalacija je laganica bila, nemate sta da se brinete, mada ja nisam morao da radim downgrade, tako da ne znam kakav postupak sto se toga tice.

Dodaj me na PSN-u, ako budes hteo nesto da pikamo. (zovem se AlcoholicEscape , hteo sam Alcoholic Semen-Thrower ali nije moglo da stane). :smiley:

@Escape-bitno je da si ‘Alcohlic’ htio da ostavis :smiley:

ajde dodaj ti mene,int1337ruder.Mozemo opiciti sta god zelis,trenutno cepam KZ3 MP i radi super,imam problema sa par psn igara,sem toga radi sve ok i zadovoljan sam.

Ko god moze,odmah neka predje na ovaj cfw,vreme Kmaew-a je polako proslo.Vec se sad dosta ljudi cimaju oko 3.55 fix-eva buduci da ih niko ne zeli praviti pored ovog 3.40cfw-a za koji to i ne treba dok za one koji su jos na 3.41 Jb-u odavno nema igara[a ima dosta takvih po ps3hax-u,crunchu etc…]

Ja sam procitao da je Sony krenuo da deli dozivotne banove na naloge koji se loguju na PSN a koriste pirateriju… :wait

Istina kod toga je da oni ne mogu da provale da li ti imas cfw ili ofw, oni to ne znaju. Mogu da posumnjaju ako igras igre pre izlaska, cak i da ih igras offline, pa posle izlaska predjes na online, oni opet mogu da vide da si ti to igrao pre izlaska, jedan od nacine je preko trofeja. A ako, ono sto najvise mrzim, cheatujes na online igrama, tad ce te sigurno izvaliti. Nikada niko nije provaljen da koristi cfw, jos od ere kada je izasao 3.55 pa je moglo da se igra i tad nesto kratko online. Tako da opusteno, ne brini se… :slight_smile:

Mogu da provale, ja sam radio downgrade na Banovanim PS3 konzolama, njihov sistem ima provere oni imaju nacin da te provere preko PSN i vide o cemu se radi, mali fail i cao.

koliko ja znam,banane su popili samo oni koji su igrali COD BO2 tako da nema brige :slight_smile:

Sad sam u zabuni, je l’ se ovo odnosi na čuveni CFW 4.30 (koji sve igre tera bez eboot-ova/fixeva/patcheva itd) ili je ovo nešto treće?

Izlazice sada recovno CFW koji pokriva sve nove OFW-ove. E sad je stvar sto svako malo izlazi nova verzija Rogero CFW-a (sad je verzija 1.04). Sve moze bez fixeva, i sve radi. Jedini uslov je da imas konzolu koja je na 3.55, onda radis rehash (za slucaj da si bio na visem FW pa je radjen downgrade), i onda ovo cudo instaliras

Ako sam siguran da nije radjen downgrade, ne moram da radim rehash?

Ako si siguran, ne moras. Ali opet, nista ne gubis sa tim da uradis rehash, to je kratak postupak, a uklanjas sanse za brick

da vas malo ispravim,nije ‘‘rehash’’ nego dehash,i da uradi ga nista nece skoditi.A bice udaranje o zid kasnije ako ga ne uradis.A sve sto je potrebno da ga uradis je da skines toggle QA,ubacis disk u konzolu,zavrsi i odes u network sett. da vidis da li ima 3 nove opcije tj. da budes siguran da je sve ok i to je to.

QA- mora da pisti kako treba, network sa tasterima i iz recovery instalacija istog CFW. to je postupak.
QA program mu ne smeta mada se brise da ne bi startovao neko ko ne zna sta je…

Ako je bio cfw 3.55 nikada nije radjen downgrade sa veceg fw onda nema brige, mada dehash otklanja mogucnost brickova pa nije na odmet uraditi nije nuklearna fizika.
@intruder tako je

@M007P: To nisam znao, bicu oprezniji od sada. Ja gde god da sam citao svi kazu ne mogu da provale, bukvalno svi, osim od onih stvari koje sam vec bio naveo.

ako imas patchovan fajl da radi na CFW 3.55 to se vidi a igra koja radi bez FIX ne mogu da te provale, moras da vodis racuna nije sigurno ali nije ni strogo kao na XBOX LIVE pa mozes da uzivas kao RGH na PSN :slight_smile:

Naslov je Rogero 3.40 :smiley:

Da li vam online igre normalno rade, ili ste morali na instalirate onaj PlayStation-Homefix?

od 1.03 verzije je ubacen taj homefix tako da ja to nisam radio[imam v1.04 verziju] a i znam da mozes to i sam naknadno uraditi posto mu to dodje pkg fajl koji instaliras i to je to.

Inace @Escape101 me je dodao,vido ga danas da igra MW3,ajde dodajte nas pa mozemo da se dog nesto svi da skinemo i cepamo.Co op isto moze biti zabavan,taman lepo da iskoristimo ovih par nedelja sa psn-om :slight_smile:

Uskoro cu ja da predjem na Rogero, samo sto nisam kada. Halo za sada drzi primat kada su igre u pitanju :slight_smile:
Kada predjem, javljam vam se

haha sada vidin @intruder naziv teme je "
[h=1]Rogero 3.40cfw"[/h]Zove se ROGERO CFW 4.30 trenutna revizija v1.04