Rogero CFW 4.55 izasao

Brate mili uradio sam to bar jedno 13 puta i to odmah na pocetku,win je naravno ne vidi, u Magicu se pojavi ako unlocated ili kako vec i kreiram fat32,format i pojavi se naravno u My Computer i kada vratim HDD u konzolu nece da izbaci ono kao kada stavis novi hard start+select nego ulazi normalno u Rogero,kao da nista apsolutno nisam radio al apsolutno i kada ponovo prikacim HDD na PC ista stvar,komp ga ne vidi,Magic da al ponovo kao unlocated itd itd mozda je ebeni hard felerican :headbang:

Slusaj sad ovako

Kod NAND konzola, to su ti CECH A do CECH G, rogero je smesten u internu memoriju konzole, mozes ti da zapalis hdd uvek ima da digne rogero, kod NOR konzola je drugacija prica, vecina sistema je na HDD-u, zato je kod njega lakse odraditi posao… te matore su ubi boze

ono sto sam ti rekao sta je bilo, ne moze? zeza

onda bre imas los rip igre, nista drugo

ako mozes SLIKAJ to da vidim o cemu pricas, mozda je nesto banalno a ti se utripovao :smiley:

Sjevnulo mi je kroz vugla da je Rogero negdje interno smjesten, ne na HDD jer sam HDD zlostavljao sa formatom :slight_smile: nije ono nista proslo, danas cu kada se vratim sa posla da od svih tih 20-tak igara nadjem org eboot.bin pa da probam, cini mi se da sam onda za kmeaw sve morao modovane da stavljam pa da zbog toga ne rade :slight_smile: rekao sam jos u prvom postu da sam skinuo prekjuce Burnout i da radi normalno al ove moje matore koje sam sacuvao na PC da zezaju i da me mrzi ponovo da ih skidam sa neta :slight_smile: posto je sve na konzoli probano ostao mi je samo jos org eboot.bin za svaku igru posebno :slight_smile: ako ne uspije skinucu par igrica i prodati PS3 a slikacu ti Vlajko cisto da vidis o cemu pricam :smiley:

pa ti onda imas samo menjane EBOOT.BIN fajlove da bi radile na 3.55 samo si trebao da ostavis originalne i radice normalno

Nand i nor konzole se razlikuju po velicini, nand je specifican sto ima 256mb i ceo sistem je na ploci. Ajde pogledaj opcije na konzoli i formatiraj hard.
Eboot.bin za kmeaw je bio patchovan za no bd no check i… Vrati stock eboot.bin

Sent from my iPhone using Tapatalk

A navedoh u prvom postu da radi normalno sa svjeze skinutom igrom al nisam se mogao sjetiti da li sam modovao eboot.bin, iskreno taj eboot mi nije bio ni na kraj pameti :slight_smile: jutros mi to dodje do mozga posto sam sve ebene opcije istrosio i vas namucio :slight_smile: mora biti do toga, nema vala nista drugo posto smo sve probali

Zato ja kazem svaki problem opisati detaljno. Skini sa neta igru koja ne radi i probaj, reseno 100%.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

i sad mi bijemo glavu a on covek za***** stvar :smiley:

svima po pice sad!!! :smiley:

Sunce vam vase ja sam naveo u prvom postu da svjeze skinuta igra radi a moje stare iz doba kmeaw ne rade sa sve crnim pravugaonikom :bla:
Sve sam detaljno opisao al u sta vi gledate :lol: aj Vlajko nesto radi po kuci pa mu prasina usla u oci sigurno al M “James Bond” P ne znam sta mu je vid zamaglilo :smiley:

Imate gajbu alkohola po izboru,nije beg cicija :beer:

heheheh vala ja ne vidim vise stvarno, sad nije za****ncija ali stvarno sam na***** od prasine zesce, pre jedno 2 nedelje mi upao metalni opiljak u oko, jedva sam izvadio, a prasina od betona i slicno, na to sam navikao vec, grebe malo, pece malo, idemo dalje… Sreca ima kapi, ima mast, ujutru kao nov :smiley:

Ako si brusio pa ti onaj opiljak upao,ne bio u tvojoj kozi,znam kako je :rock:

Sto meni ne “upade u oko” eboot pa da skratim muke i sebi i vama,sad me “boli” kao tebe oko posle iron opiljka :hihi

ma da od brusilice **** je onaj ko je izmisli… mnogo bolja alatka ona elektricna testera za te stvari, ne ubodna nego ceona

off topic bataljujem :smiley:

Forum treba da bude edukativnog karaktera,dobro je da ne pricas kako si izvadio opiljak :smiley:

Kraj off-a,brisi sve ove metalostrugarske postove :lol:

Rijeseno >: problem lociran zvani PARAM.SFO :fubar:

Hvala Vlajku i 007 na savjetima,nisam lupio thanks,izvinite na nekulturi,bice ispravljeno :beer:

koji je prateci uz eboot.bin heheheh, no dobro reseno…

A znam tebra da idu zajedno al eboot.bin mi radi i ovaj moj matori od 3.55 dok je PARAM.sfo skroz prazan kada sam ga otvorio fixerom,zato nije bilo GAME_ID i naravno nema covera i crn pravugaonik,ja sam kontao da je samo eboot a kao sto kazes uz eboot ide PARAM u paketu al na njega nisam obratio paznju :smiley:
Na pogresnom sam mjestu “rovio” :punch: