Rise of the Argonauts

Evo pojavilo se i ovo cudo prekjuce, posle vise odlaganja.

Je li probao neko? Ja sam ga juce instalirao na hard, i probao prvih deset minuta…

Utisci pomesani – deluje kao igra koja je imala dosta problema tokom razvoja, puno toga nije bas kako treba. Lip-sync debelo ne valja, animacija u cut-scenama nekako kruta, teksture su lepe ali na likovima deluju nalepljeno (da covek ne poveruje da su gears i ovo na istom hardveru - btw, opet je unreal engine, mada ne znam koja verzija), uvodni filmic mi deluje skoro kao “placeholder” animacija. A borba, hm… protivnici mnooogo blokiraju. To bi lako moglo da ispadne frustrirajuce.

Sta ja znam… jos necu da osudjujem, mozda igra ispadne solidna (meni je konan, recimo, bio ok). Ali, brinu me ti neki traljavi momenti…

ps lepo izgleda ova drijada na trecoj slici… podrzavam manjak odece na mitskim bicima :smiley:

Kakvog je tipa igra? Sa čim bi je uporedio?

Jedan od mojih omiljenih zanrova – akciona avantura, tipa God of War, samo sto ima valjda i lake RPG elemente…

Znaci igra se iz treceg lica, imas laki i teski napad, hladno oruzje i stit, pa hekuj / sleshuj gomilu protivnika… yum. :slight_smile:

Medjutim, nesto mi govori da argonauti nece kvalitativno dostici stratosferu na kojima obitava GoW.

EDIT:
Probao jos jedno pola sata. Igra ostavlja jako los utisak. Krajnje nedovrseno i neispolirano. Nesto mi govori da se nece poboljsati ako mu dam jos vremena. Ostavljam, ali steta je, nadao sam se da je dobra igra… :frowning:

stvarno je katastrofa. volim arpg igre ali ovo je smeće najgore vrste. UE3 i rpg ne idu zajedno. Last Ramnant još nekako, međutim ovo je zlo.