Riknulo napajanje?

Dok su u igraonici neki likovi pikali PES, kažu da su čuli kao da je nešto puklo i konzola se ugasila. Kada sam zamenio napajane sa druge konzole, proradilo je, kontam da se nešto spržilo i sl. Kada kažem puklo ne mislim na klasično pucanje već onako neki tup zvuk, ne preterano jak.

Ima li tu rešenja, opravke ili da tražim novo?

I koje napajanje da tražim sa obzirom da je u pitanju Slim Elite 250gb konzola?

trazis napajanje za slim ili trazis id straijih konzola sa adapterom za slim… trazis cini mi se od 135 W za slim, ili 150 za phat sa adapterom, ako je to to ne radi sa njime i napajanje svetli crveno kada je ukljuceno onda je ono, ali kao sto si sam rekao puklo ovo ono ne radi sa njime nema sta dalje… i drzi ga negde gde je provetreno jer ono isto trazi vazduh jer ima fan unutra koji hladi napajanje

Uopšte ne svetli ništa na napajanju kada je upaljeno…

onda otislo u vecna lovista da se druzi sa svojim precima :smiley:

juri ti lepo novo napajanje nema tu velike mudrosti…

Nervira me jedino što je pod garancijom, a dečko od koga sam uzeo oba i koji je bio ok za saradnju skroz - ne mogu da ga dobijem, kaže da sam okrenuo nepostojeći broj.

Neki Sale iz Subotice.

Listaj oglase pa ces da ga nadjes.

Sto se tice tog napajanja popravka ili novo. boom kondenzator :slight_smile:

a ko zna da nije odlepio i trafo… zato kazem da se ne isplati popravka, jednostavno jefitnijie izadje novo heheh

Da li je moguće da NIGDE ali NIGDE nema napajanja za slim konzolu, kao ni onog adaptera fat2slim?

Znate nekoga ko ima? Ne mogu da postavljam oglase, malo postova…?

PP please, hitno mi treba…

Nabavio…