Rezanje

Da li je iko uspesno narezao Dark Arisen pomocu burner max-a ?

What? Zašto bi bilo problema sa rezanjem te igre?

rezi na 2.4x OPC off

Napisi kako si rezao igru, koja brzina, koje opcije su ti ukljucene, budi sto detaljniji kako bismo mogli da ti pomognemo.

payload ili burn MAX FW ?
Moze da se nareze, ako prodje verifikaciju na verbatimu mozes da igras.

Hvala probacu ! Rezao sam na 4x, opcije ne diram u Imgburn. Sve uz pomoc C4E’s BurnerMAX Payload Tool-a.

ABGX nema ovu igru u bazi podataka uopste tako da ne prolazi verifikaciju.

Pa pazi, verifikacija se pojavljuje dan-dva nakon izlaska igre, a imaš u tutorijalu šta bi trebalo da staviš u imgburn

kao sto sam ti rekao 2.4x probaj i OPC OFF ima da se nareze malo duze ali radice 101%

sta god da rezes na 2.4x to ti je najbolji otisak na disku, nema nikakvih odstupanja, najstabilnije radi laser, tako da apsolutno svaka kopija na 2.4x radi pa makar je stavio i na gramofon :smiley:

Nema jos uvek verifikacije a i ne brinem za live , i ovako trazim razlog za JTAG D. Sve sam igre do sada rezao sa imgburn bez ikakvih podesavanja i uvek uspevao da ih instaliram na hard i igram bez problema.
Probacu 2.4x OPC off, samo jos da nadjem opc off =)

pogledaj onaj MEGA TUTORIJAL tamo je pri kraju gde je podesavanje za IMG BURN imas gde je OPC (to je ona opcija PERFORM OPTIMAL POWER CALIBRATION tako nesto to samo ugasi)

ajd pa javi kako je proslo, mora da radi da se kladimo :smiley:

opet fail, tek vidim da ne moze na 2.4x , sta dalje ?
failed to read je tacno na onom delu layer-a koji je uvecan burner max payload tool-om. Kako to da sredim ?

EDit: radi disk na turncate lol, narezao posle 6 upropascenih diskova raznim metodama. Prosao verifikaciju na imgburn + instaliran na hard. Pobeda.

ne radi opet , krene lepo sve ali pukne igra “prljav disk”.

Truncate ti neće raditi instaliran na hard. Izbriši sa harda pa probaj direktno sa diska.

Probao nece ni jedno ni drugo.Ne znam vise sta da radim…moram kupiti original.

ili da pročitaš još neke teme vezane za ovu tematiku i da nabaviš odgovarajući rezač…ili rgh…

u martu sam nabavio ovaj odgovarajuci SH-224BB rezac, sve radilo do sad profi, PES13, Dirt Showdown, HALO4, TR itd. Ovaj ima neku zastitu cudnu izgleda.

Uspeo sam da igram sve u full-u.
Turncateovan disk instaliraš na hard, sa payloadovanog pokreces i igras igru =)

Ima li neko pravilo za taj truncate (msm koliko diskova mora, da prostite usrati), posto pokusavam FIFU 13 i samo imam truncate opciju, posto imam neki futavi HL DT ST bla bla bla bla rezac…zna li iko ima li u BL za uzeti IHAS rezaca ili maraka bi kostalo to zadovoljstvo ?
Hvala unapred na odgovoru

kontaktiraj Nemesis-a