Ressistance 3 dali može na Kmew 3.55 da se pokrene?

Nikako da nadjem fix za ovu igru dali on uopšte postoji ? Nisam čak nigde našo ni fix za TB ?

trebalo bi da ima FIX pokusaj da nadjes preko google

Tražio sam i nisam našo ni na Google ni na privatnim torrent sajtovima zato pitam jeli iko sa foruma uopšte pokrenuo igru a da nije bio orginal ?

ma nema
treba ti onaj njihov disk i 3.66 valjda
jos uvek nema fix za tu igru

Za TB ti treba onaj njihov “specijalni” (blackmail) disk

Hvala na odgovorima mislim da je igranje ove igre trentno jeftinije na orginalu nego u piratskoj verziji em što mi treba TB još i specijalni disk.

TB se svakako ne isplati, cisto sa moralne strane. Platio bi uredjaj za piratstvo, ali ne i original, malo je kontradiktorno. U slucaju da mu ne probiju zastitu, onda se kupovina isplati, ali u zadnje vrijeme sve su jace glasine da ce izaci CFW baziran na TB koji bi pustao igre zakljucno sa 2.5 update-om. Zadali su se ljudi da probiju zastitu, pa to ti je. Ali Resistance 3 je jedna od rijetkih ekskluziva za kou jos nije izasao fix, tako da, sto se ekskluziva tice, PS3 je poprilicno “pirate friendly”. Druga je stvar sto novije igre nisu dostupna bez ovog donglea

Uz dužno poštovanje kad sam pre 5 meseci hteo da kupim TB svi su skočili ne kupuj nikako CFW samo što nije ,a njega nema pa nema samo glasine i to je to…

Pa slobodno ti njega kupi, ali ja mislim da se ne isplati. Cak i da ga ne probiju, ozes da imas dual FW, jedan CFW i drugi OFW, pa sta ne mozes da zaobidjes igras original, za ostalo imas CFW. Sa tim sto bi uredjaj koji bi ovo omogucavao bio jeftiniji od TB i imao jos jedno 100 funkcija vise, a ne kao ovaj lopovluk od TB-a. A isto tako za 70e vec si na pola puta Xbox 360 sa Jasper plocom, a znamo kakva je tu piraterija. Ne treba im davati pare, ali nikako…ali to je opet tvoja odluka

Sad je prekasno za TB on je sad zastarela stvar u njemu su ključevi za 3.60 zato za svaku novu igru treba TB fix .
Može lock.