Resident Evil 8 Village

Da biće zanimljivo videti to :grin:

Svakako jedva čekam igru :blush:

1 Like

Juce je imalo uzivo na PS youtube kanalu. Prezentacije igre, mape, modova itd.

Znm ispratio sam :blush::grin:

1 Like

Mislim da sam igrao GoW sa otkljucanim frejmrejtom, tako je bilo oko 45-50, mislim da je ipak bolje nego stabilnih 30, ali ako su postigli stabilnih 45 to je isto super mada svakako nekonvencionalno.

1 Like

Meni igra i dalje ne izgleda nešto posebno da ne bi bila u 60fps. Sa druge strane tipičan cross-gen naslov možda to donekle objašnjava.

1 Like

1 Like

Znaci demo za Xbox tek u maju. Pa sacekacu onda igru, jebo demo

1 Like

Trenutno je cena na argentinskom storu za preordr 4749 pezosa, sto je vise od 5000 dinara. Da li ocekujete da na releasu padne na standardnih 3000 pezosa?

Postavio je Stefan ali ovako je preglednije pa neka svako vidi šta ga čeka na njegovoj platformi.

  • PlayStation 5 - 4K HDR/60 FPS
  • PlayStation 5 (With Ray Tracing) - 4K HDR/45 FPS
  • Xbox Series X - 4K HDR/60 FPS
  • Xbox Series X (With Ray Tracing) - 4K HDR/45 FPS
  • Xbox Series S - 1440p HDR/45 FPS
  • Xbox Series S (With Ray Tracing) - 1440p HDR/30 FPS
  • PlayStation 4 Pro - 1080p/60 FPS
  • PlayStation 4 Pro (In High Resolution) - 4K HDR/30 FPS
  • PlayStation 4 - 900p/45 FPS
  • Xbox One X - 1080p/60 FPS
  • Xbox One X (In High Resolution) - 4K HDR/30 FPS
  • Xbox One - 900p/30 FPS
  • Stadia - 1080p/60 FPS or 4K 60 FPS (4K is upscaled using dynamic resolution)

Resident Evil Village will also be released on PC, but it was not part of this list.

3 Likes

Napokon su uspeli da pro i x da dovedu do tog nivoa 1080p 60 FPS-a. Jer je 7. radio u svega 30… Lepo potrudili su se…

Bogovi iz Capcoma! Ocekujem 1080/60 na XSS

Ustvari imam bolju ideju…1440p/45 fps i upaliti interpolaciju koja ce pogurati na 60

Muka mi je vise od 30 fps-a, dacu na kraju 800e po konzoli…

Za PC je Nvidia zvanicno objavila da uopste ne razmisljamo o kupovini graficke karte 2021 :smiley:

1 Like

Mnogo lepo izgleda demo. Mozda ne toliko kvalitet same grafike koliko je okruzenje bogato detaljima.

Savrseno docarano seoce u nekoj balkanskoj zabiti. Idem kaljavim puteljcima, gledam drvene kucice, motive na tepisima i zavesama, drma me etnografski deja vu koji potentnost vuce negde duboko iz mojih kostiju.

Utisak jedino kvari to sto svi pricaju savrsen engleski – kud moze tridesetogodisnji amerikanac u kabini za snimanje da verno docara seosku pijanicu. Tezak balkanski akcenat i izlomljen engleski bi bili brutalno imerzivni.

E da, i jezivo je kad treba da bude. Odlican prvi utisak.

2 Likes

Nemam ja stomak za ovakve igre. Interesantno mi je kad vidim da neko moze da uziva u ovakvim igrama, ali mene one prilicno uznemire. Bas nemam zivce za ovo

E da, jos da dodam, igra se ucitala za jedva 2-3 sekunde! Bio sam blago u soku, totalno me podsetilo na dane 16-bitne Sege Mege.

1 Like
2 Likes
1 Like

Ovo ce najbolje raditi na racunaru :slight_smile: