Reset Glitch Hack Chips and NAND Flashers: EDGE 360, x360 Glitchip/SF, 360-CLIP

Skoro svaka, mislim da sam negde procitao da xenoni i falconi za sad ne mogu.

Znaći da iše neće trebati flešati drajv? Sa ovim hakom dobijamo i više

Zna li neko odgovor??

Pa kako bi to bilo ko mogao da zna kada jos nije moguce ni pokretanje igara :rolleyes:

e za ovo vredi castiti:tap: evo malo da se castimo :slight_smile:




uzivajte!!!
evo i da se zalije :slight_smile: :slight_smile:



samo Xenoni i niti ce trebati, jer je mnogo malo onih koji rade, Falcon se dobiti podrsku uskoro ceka GliGli da mu stigne konzola… :wink:

Pa nemoj sada tako, eto ja imam jednog koji jos sljaka. Mada iskreno u poslednje vreme ga nesto ni ne koristim puno ali jos radi tako da se ceka ova varijanta za Jtag pa da onda ozivim lepe uspomene.

ja kazem sta znam, :slight_smile: xenon ima drugaciju magistralu i komanda koja se koristi ne radi kod njega…
Mozda neko i resi…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedno pitanje :

Ukoliko posjedujemo konzolu kojoj je neko (slucajno) izbrisao key prije nego sto ga je ocitao da li na njoj moze ova JTAG i da se ponovo igraju igrice a ne samo pustat muziku i filmove?

Znaci bice za falcona,tj. liteon drive kao sto je do sada bilo?:slight_smile:

Moze, ujedno mozes i da povratis dvd key

cool… Bas dobra stvarcica, nema sta

Samo par pitanja, ja sam se malo pogubio u vezi s ovim:

  1. Jel ovo zahteva da ti je nesto zalemljeno na konzolu svo vreme ili samo dok se ne instalira Freestyle dash ili sta vec?
  2. Kada se instalira taj dash, da bi se update-ovo jel potrebno ponovo lemljenje ili je to moguce onda software-ski odraditi (ne isplati mi se mnogo da moram za svaki update da nosim na servis ponovo)?

Ovaj hack je još uvek u fazi razvoja, tako da će biti više informacija uskoro, nadamo se.

Ugradjuje se CPLD procesor, a updejt ce se najverovatnije vrsiti preko nekog internog programa, kao sto je to do sad bilo na JTAG-u sa x360flash.

Hoce li ovo skoro,da li da se nadamo???

I mene zanima. :slight_smile:

Xecuter CoolRunner ce se updateovati sa NAND-X…

Sto se tice JTAG i picenje igara i ostalog ceka se rebooter tj ispravljena verzija koja radi sa reset glich hackom.

Evo i prvih informacija o rebooter-u

**Gboot is working
Today it’s not a great day, for the J-Tag owners. After some weeks with a lot of work, it is real.
Gboot is running. Gboot is the first kind of rebooter for the Glitch Hack.
Gboot ist no rebooter, like Freeboot. It can actual only boot one game at the time. Now it is a developer version, but there come a ready complete rebooter.
Ok what must you do, to play a game? You need a working Glitch Hack and a dump of the nand.
So why a dump of the nand? We create a nand image with a hacked 13 599 Kernel and hardcoded gamepath.
Ok now lets go to Xell Reloaded, we put our fresh generated xenon.elf to a USB drive and plug in into the xbox.
Power on your xbox and enjoy the show.
Yes it works the first game, with a Glitch Hack.
We work hard, that you can enjoy a dashboard like the original, but actual it can only boot a default.xex an nothing other.
And now we feel sorry, for all the J-Tag owners. But guys you are out.
This is a developer version, be patience a public tool comes in a few weeks.

Briefly - a version for developers, the rest - wait a couple of weeks.**

Glitch | Hack FAQ Network

Rusi su malo cudni, cak i za XGD3 kazu da nece biti CFW i da ce nJTAG da tera sve, sada kazu da je tesko i bla bla… Nisu pouzdani.