Redfall - Official Gameplay Reveal - Coming to Game Pass - Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

1 Like

skill tree

loadout

2 Likes

Biće tu jurnjave za kvalitetnim oružjem :smiley:

1 Like

Izgleda da će biti Standard - Rare - Epic - Legendary sistem ili nešto slično.

1 Like
2 Likes
1 Like

Sacekaj koliko sam shvatio ovo je PVE ne SP ?
Tj. Više cemo dobit tipa neki Rainbows six extraction

PvE sa main questom i side questovima/misijama.

Pih šteta, a xbox plače za dobrim SP.
Kontam da su posle svih akvizicija u zadnjih par godina ustvari nasledili sve ove projekte. tj. vec su bili u nekoj fazi razoja te da cemo tek od sledeće godine poceti dobijati nove projekte u kojima xbox i dalje kaska za konkurencijom .
Čudi me samo sta se desava sa Hellblade 2!?
Ni traga ni glasa, na ovom showcase… ?
Sad baš gledam i njihov twitter vesti ništa posle onog gameplay demo od pre par meseci …

Biće kao i sa Starfield, release date 2023., na kraju će izaći 2024. :joy:

2 Likes

Pa vidim sad na twitter-u traze animatore i sta sve vec, izgleda da su bas rešili da ih ne diraju i puste da rade posao na miru …
Msm posle God of war, Hellblade 2 mi je jedini naslov od kojeg očekujem da bude na tom nivou .

Samo sto hellblade ima losiji gameplay 10x od god of war

4 Likes

U to vreme Hellblade je napravljen sa x10 manjim budžetom od strane 15tak ljudi u koji su radili tada u Ninja Theory studiju :grin:
Tako da se nebih bas hvalio sa tom činjenicom :sweat_smile:

Pa to je činjenica, a za nastavak ne znamo koliko će se razlikovati od keca pošto su izbacili do sada jedan gameplay koji je pritom ceo bio skriptovan.

1 Like

ma to stoji sta je njih 10-15 napravilo je cudo. Ali opet, mislim da god of war ima perfektan gameplay za taj tip igre. Svakako razlicite su igre, samo nek hb2 bude kako treba, sa naravno boljim gameplayem

2 Likes

GOW je napravio potpuno novi gameplay u odnosu na starije naslove, po mom mišljenju mnogo bolji.
Nadam se da će i Hellblade ispraviti neke stvari i poboljšati gameplay jer imaju veliki potencijal.

1 Like

Pa zar nije svaka igra manje više PvE? Jedina razlika je što ovde kada pređeš main story imaš endgame. Arkane su dobri u stvaranju svetova i u narativu, plus ne insistiraju na co-opu kao većina igara, nego prave igru sa SP publikom na umu. Verovatno je najbolja opcija kombinovati heroje i njihove abilities (co-op), ali preći solo sigurno ima svoju draž.

1 Like

A lepo je imati uvek co-op kao opciju, ali samo kao opciju, a videli smo da sada vise bacaju paznje na taj segment igre, a ne na imerziju SP iskustva . Npr. kao kod Halo … Akcenat je stavljen na SP, dok je co-op ubacen cisto zabave radi kao opcija .

1 Like

Mozda mozes the Division kao primer da uzmes. Mozes lagano sam da odigras sve, a samo je plus ako se skupi cela ekipa. Tako ce biti i Redfall.

1 Like

U Halo i kad igraš co-op kampanja se i dalje odvija kao da igraš solo. Ne utiče nimalo. Videćemo kako su to ovde rešili.

Od likova, ova cura sa robotom mi se čini da je moja šoljica čaja.