RE5 splitscreen problem

pre par meseci sam igrao RE5 coop offline splitscreen i slika je bila normalna preko celog ekrana,a sada kad probam da je igram na isti nacin pojave se crne kocke sa leve i desne strane i na gornjem i na donjem delu ekrana… nisam nista dirao, ni menjao oko rezolucije…

mozes da uslikas? ko zna sta bi moglo da bude…

Bez obzira, probaj onda sada menjati rezoluciju…

dosta ljudi prijavljuje taj problem, evo sad citam na netu.

e sad mene zanima, da li ti to igras na boxu ili na ps3. i da li si menjao u medjuvremenu tv. mislim dal onda kad si igrao bez problema, dal je to isti tv koji koristis i sada i kakav je tv? monitor, lcd led, crt…

evo slika…

igram je na xboxu,plazma tv,isti kao pre,nista nisam menjao u opcijama,probao sam i sada sa menjanjem rez,jedino kad stavim na 480p slika bude veca ali ni tada nije bas preko celog nego ima jedna crna linija sa obe strane,ali je nemoguce da se igra na 480p losa je i mutna slika… jedina promena koju sam radio je onaj update 2.0 na konzoli,pre njega sam igrao i bila je preko celog ekrana,mozda je u tome neki problem?

Ako si na live-u probaj da skines neki game update, po ovome bih rekao da je game BUG.

nisam na live-u,nisam siguran da smem da idem tamo.

nema resenja, jednostavno je tako. dosta ljudi se zale na ovo, jedino smanjenje na 480p u neku ruku pomaze

i ja sam citao nesto po netu oko toga,ali nisam video da je nekome od njih bilo kao meni,da je pre 3 meseca radilo normalno preko celog ekrana,a da je sada ovako… ti koji su pisali se zale da im je od pocetka ovako.

Onda ti nema druge, nego da jos probas skinuti najnoviji patch za tu igru…

EDIT: Verovatno ih je izaslo do sada brdo…

kako se to skida,jel na xbl? sta treba da uradim?

Spoji se na Live sa tom igrom, pokreni je, i on ce ti sam ponuditi da napravis update najnovijeg TU-a.

ali zar ne rizikujem tako da mi se nesto desi sa konzolom kad odem na live?

Najgora stvar koja može da ti se desi jeste da te banuju i da više ne možeš na live, ali i za to moraš čekati banwave. Ako ti ne planiraš live na duže vreme, uradi ono što je predator rekao.