RAZMENA originalnih xbox360 igara

[SIZE=3]_**ADMIN EDIT:

Imajte na umu da ova tema sluzi iskljucivo za RAZMENU IGARA, ko bude ovde nudio direktnu prodaju igara bice mu obrisani postovi odmah**_[/SIZE]

hajmo ljudi da ovde razmenimo igre koje nam nisu potrebne da bi malo uzivalli na live-u.Ako neko ima neke igre koje mu ne trebaju nek ponudi ,zanimale bi me igre koje se igraju na mrezi

Koliko vidim ovde ljudi najvise igraju Gears of War 2, tako da sam siguran da ih se niko nece odreci.

Ja mogu da ti ponudim Darkness i Most wanted. Drugo igram…a posto ne plivam u parama nemam puno originala :slight_smile:

PES 6
Saints Row 1
Guitar Hero 3 (sa gitarom)

Posto ti je Darkness i Most Wanted.
Takodje posto je i tebi Akiris PES 6 i Guitar Hero 3.

Dacu ti PES6 za hiljadarku, za GH se jos premisljam…

Sta znam,dobro su ocuvani. Darkness jednom ubacen,MW samo predjen… Obe imaju one knjizice i sve to…
Po 1500din.

Fear First encounter assault recon
Monster Madness
Sega superstar tenis
Pure
Batman

ja ovo imam na ponudi ili zamena

Fear First encounter assault recon
Monster Madness
Sega superstar tenis
Pure
Batman

ja ovo imam na ponudi ili zamena

FORZA 3 samo diskovi bez kutije,engleska verzija - 15 e
MODERN WARFARE 2 full pack Nemacka verzija,ja takvu koristim za multiplayer i sljaka bez problema - 20 e
FIFA 10 (Valjda francuska verzija :smiley: ) - 15 e

Ako neko hoce da menja neka mi ponudi neku igru original igru slicne kategorije.Voleo bih Gears 1,GTA 4,Fable2,Lost Odyysey,neki Halo,i tako to,niudite sta imate.

pekisa, jel ta fifa neki multi language ili je bas french only?

Ovaj MW2.
Jel sve na nemackom ili kako?

ima li neko zainteresovan za ove moje igre?:slight_smile:

Obe su bez engleskog i ja koristim iste za multiplayer i nemam briga.

GTA 4,Fable 2,Army of Two,Naruto Broken Bond

imam jos jedan GTA 4 orginal kad sam uzeo konzolu ja je kupio i okrenem konzolu vodoravno i ona mi ogrebe disk pa sam kupio novu dali moze da se poradi nesto sa tim diskom da proradi,cita ga cita i samo stane i sve tako ;d

Koliko prodajes ne ostecen GTA IV.
Pekisa, ako su ti te samo ostale. Sacuvaj za nedelju dana jer cu kupovati 70 % konzolu.

Gta neostacen malo igran ima sve ono mapu i ona sranja cak sam i obelezio gde imaju oni golubovi da se ubiju za achi … na jenoj mapi a na drugojo nema nista. ja sam platio 6.5k ne mogu ispod 4000…

U Virtual Shopu je 3500 din. :slight_smile:

ja nisam oni vec sam pukao preko 10k za Gta 4 … sta trebam sad da dam za 3k pa da budem u minusu 6-7k ;d

sad sam video 6k je u Game-s.rs ;p