Razmena konzola između članova XBR

Pozz.

Ako je neko zainteresovan za razmenu.
Imam Ps2 slim, cipovan, ocuvan odlicno, kupljen je 2008-e(avgust) a nije koriscen od tada… Bukvalno je kupljen, odigran bully schoolarship edition i malo wwe i zapakovan u originalnoj kutiji do dana danasnjeg(danas sam ga probao i radi sve perfektno). Tu su i svi potrebni kablovi.
A trazim Nintendo DS ili PSP eventualno(po mogucnosti da su cipovani i naravno da rade normalno).
https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-12189351-1.htm (evo i slika)

Izvinjavam se na 2 posta u ovoj temi za redom.
Samo da stavim, da ako neko ima kinect za x360 slim a ne treba mu,a zeli ps2 ovaj odozgo neka se javi.
Jos jednom izvinjenje za dupli post. :wink:

Pozdrav svima…
ako ima neko iz bgd ko ima zicani joy za xbox360 voljan da ga ustupi na jedno posle podne zbog testa konzole, sumnja se da je rf board za sync conzole neispravan

Dugo nije pisano u ovoj temi, ali ajde da je ozivim…

Ako neko slucajno ima rad da pozajmi svoj psp koji mu skuplja prasinu na jedno mesec dana, ja bih ga novcano nagradio za to :slight_smile:

Odigrao bih par naslova sa te platforme, a ne bih zbog mesec dana da kupujem posto ce mi kasnije skupljati prasinu…

Ako ti se niko nije javio, pošalji mi podatke na pm pa da ti pošaljem PSP. :slight_smile:

Drugar bi trajno menjao svoj ps4 phat sa dva dzojstika i cetiri igre na diskovima (Division, Fifa 17, Battlefront i BF1, ali nisam siguran za poslednju :smiley: ) za Xbox One sa dva dzojstika takođe, i nekoliko igrica… Pa ako je neko zainteresovan, neka javi

Da kojim slucajem neko nema Nintendo 64 sa “The Legend of Zelda: Ocarina of Time” da mu skuplja prasinu? Zelja mi je da predjem zeldu al iskljucivo na nintendu zbog dozivljaja igranja sa njihovim dzojstikom. :slight_smile:

Ja bi mijenjao svoj Xbox 360 Slim RGH 320gb za Xbox One S ili PS4 Slim uz moju doplatu pa ako je neko voljan neka se javi.

Aj ja opet…

Da li neko ima hakovanu Vitu, PSP, ili možda čak i Switch (znam da je teško, ali ajd da probam :smiley: )

Da bi hteo da iznajmi, pozajmi, ili šta god… Rad sam da platim, na tipa 2-3 nedelje, samo da premostim ovo, želeo bih da odigram nešto na handheld konzoli iz kreveta, dok traje ovaj lockdown…

Javite se ovde ili na pp, ako je neko rad da se dogovorimo…