Razmena DLC-ova

Da li ima nekih novosti oko razmene DLC-ova?

Video sam da kada je izasao onaj dash 2.0.13599 nema vise razmena DLC-ova preko profila. Fora je bila da profil + DLC moze da se skine sa popularnih foruma sa XBOX igrama i da se posle download-ovanja koristi “regularno”.

Pitam zato sto mi je drug iz inostranstva rekao da moze da mi posalje svoj profil na USB-u na kome ima gomilu DLC-ova i koji rade na drugim konzolama. Rekao je nesto tipa da on uzme taj USB, prebaci DLC sa USB-a na novi XBOX (ili ga skine sa Live-a – nisam ga bas najbolje razumeo), uloguje se na bilo koji profil na novoj konzoli i igra DLC-ove na Live-u. Ovo mu radi sada trenutno… na ne-flashovanim konzolama.

Da li vam ovo deluje poznato? I da li moze precizno objasnjenje kako ovo radi posto ga ne kapiram bas najbolje sta zeli da uradimo. Ne bih da mi salje USB postom ako ovo ne radi…

To radi…ali ti ne bih preporucio jer su mnogima banovani profili zbog toga a onima sa flesovanim konzolam i konzole

Jedno pitanje da ne otvaram novu temu postavicu ovde. Kada se skine dlc igra ili neki nastavak igre nebitno i odigra i kasnije obrise sa harda, ukoliko zelis ponovo da je igras jel ponovo placas igru ili mozes opet skinuti besplatno.

Mozes ponovo besplatno :wink:

Hvala na odgovoru. Samo da napomenem ukoliko se menja konzola mora da se na novoj koristi isti gametag da bi bilo besplatno. Evo malo gledao po netu pa sam nasao mozda nekom koristi. Meni svakako.

Mora da se koristiti isti jer se taj DLC veze za tvoj profil (gamertag).

svaka vam dala :slight_smile: i mene je ovo zanimalo, onako, indirektno :wink: pozz