Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360

Ne znam kako vama ali ovo je meni ono sto treba. Sto puta uvece igram xbox i pojacao bi da bih uzivao u igri ali ne smem zbog mojih koji bi me zadavili i izbacili iz kuce.
Ovo su neke razerove sluske koje obezbedjuju pravi 5.1 zvuk za fenomenalan ugodjaj. E sada koja cena biti kod nas stvarno ne znam ali vidim da u evropi kostaju 109 evra, jeste da je puno para ali ko to moze sebi priustiti ne bi trebao propustiti

Dobra stvar, samo opet 109eura i to u inostranstvu. Puno je stvarno, uvek se mogu kupiti i obicne sluske koje mozes uzeti za 1000din :slight_smile:

i to sto kazes ali ko ima para sigurno se nece zeznuti uzme li ih.

[SIZE=3]Ukoliko piše [/SIZE][SIZE=3]Gaming Headset for Xbox 360 [/SIZE][SIZE=3]to automatski znači da se sa xbox-om spaja preko joypad-a, a to opet znači da se nećeš naslušati nikakvog zvuka koji “dolazi” [/SIZE][SIZE=3]iz igre. Headset-ovi služe ISKLJUČIVO za komunikaciju na Live-u![/SIZE]

ako bude tako onda ove sluske su za mene isto ko i one sto dolazi za xbox 360 a to je da su (za mene) beskorisne!!

NINJA NE LUPAJ. sluske nisu ni za kakvu komunikaciju nego za zvuk iz igre a otud i podrska za pravi 5.1 zvuk sto pruza fenomenalan osecaj.

The Razer Chimaera Professional Gaming Headset for Xbox 360 is designed to provide sharp sound quality that optimizes the gaming experience with crisp, roaring sound from a 5.1 Channel Virtual Surround Sound system. Although the majority of games are encoded with the full 5.1 surround sound, most gaming headsets are only equipped to offer stereo-grade sound, while the Razer Chimaera offers the full range of sound, enhancing the entire Xbox experience. A Daisy-Chain solution allows multiple Razer base stations to be connected to create a direct, private communication channel for in-game team conversations. The circumaural design of the headset allows for optimum noise isolation for long-hours of comfortable gameplay without any outside interruptions

ninja ne lupa nego ti mozda ove sluske “dovode” zvuk iz igre ali one sluske sto se ukljucuju u joy su samo za razgovor u live-u

pa znam ja to vrlo dobro jer imam xbox vec godinu. Ali on je sam vec pretpostavio(tj nije ni pretpostavio nego rekao da su to sto posto samo za live) da su ovo sluske samo za live a ako vec ne zna bolje neka proveri nego sto stavlja neproverene postove i gasi thread zbog toga. Ovo su provereno sluske za igru vrhunskog kvaliteta sa pravim 5.1 zvukom. I da ja nigde nisam naveo gde se te sluske ukljucuju a to sto neko postuje samo da bi navukao broj postova to je njegova stvar.

pa jel su onda wireless ili?

pa to ne znam. mozda idu i na usb ko zna. to su razerove prve sluske za xbox360

ima i joy isto prvi razerov joy zicni je :frowning: Razer onza ima tema na forumu

znam da ima ali bas zato sam i napravio ovu temu jer je ovo drugo parce hardvera.

po meni ove sluske nevrede 109e! bolje uzeti onaj joy koji je 50e jer davati 109e za sluske je cista glupost

Znas li sta znaci pustanje zvuka na pet kanala i pustanje na DVA kanala? Postoji velika razlika kada zvuk ide na stvarnih pet kanala i kada iz dva stvara virtual surround (kljucne reci dva kanala (levi i desni) i virtual). Zavrsi sa “pravi”. Nije los ni virtualni kad se odradi kako valja, ali nikada nece zameniti zvuk koji stvarno ide na pet posebnih kanala.

http://press.razerzone.com/content/view/408/101/

Inace izgleda ruzno, kao i gamepad. :stuck_out_tongue:

briga me za izgled :). Ok su i virtual 5.1 i sigurno je bolje od obicna dva. Ima razer za kompove prave 5.1 slusalice znaci ne virtual

Izvinjenje sa moje strane! Pojam HEADSET FOR XBOX 360 je do sada podrazumevao slušalice + mikrofon namenjenih isključivo za Live, jer su se povezivale preko joypad-a, a ove se ipak “kače” na audio izlaz te kao takve i ne mogu da se koriste za Live, a samim tim i iskaču iz “šablona” Xbox-headset!

Dobre sluske sta reci ali takodje su i dobre cene:confused:.