Rambo reveal trailer

https://youtu.be/DUwz3TXzLFQ

Tačni release date se još ne zna, samo je napisano 2013.

Ja sam cuo za ovu igre pre god dana… Ja sam mislio da su odustali od igre… :smiley:

Ovo pokriva prva tri filma koliko vidim, taman sam i pomislio kako bi ovo moglo da bude zanimljivo, i onda sam vidio Ramba i kako je uradjen… :smiley:

Smejurija kako igra izgleda, vidi se na kilometer da ce ovo biti jos jedna “fenomenalna igra” koja je uradjena po filmu.

video najavu pre nekih godinu-manje, vise (neki screenshot ili tako nesto)
onda smrdelo na ***** sad vonja na sve strane

Čak se i rimuje :smiley:

Sent From Skyrim, Using “Real World”

A najbolje je odradjen Rambo, kao Jasar Ahmedovski u najboljim danima sa ovom frizurom. :smiley:

Malo su zakasnili, jedno 20 godina :smiley:

Ma jbt ja mislio po ss da ce bit bar nest za ubit doasdo no vaj trailer je otklonio svaku nadu.Nezzcemu izdavati uopce takve igre.Malo prije sam gledao recu onog ride to hell-a koji je dobio cistu 1/10 od Eurogamera Ubi boze vremena.

Nemoj da te cuje John… bice gadno. Posle nemoj da trazis od nas da te spashavamo :slight_smile:

ovo ima sansu samo kao pesplatna igra, ne vidim ko bi ovo kupio

O Boze, kako ovo ocajno izgleda…

Zahtevnost igre na nivou racunara sa procesorom sa 1 jezgrom!!!
Jedino sto je muzika ostala iz filma

ko oce da se kladi da ce Deepsilver da bude izdavac :smiley:

Hahaha,ali mislim kako je u pitanju activision:D

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Ova igrica graficki kasni oko 10 godina sad se smejem pogledajte samo eksploziju na 0:34 znaci havarija bolje izgledaju eksplozije u far cry 1 koji je iz 2004

Ovo je neka arkada… 100%…

Da bude ko rambo sa automata ili stara kontra, definitivno rambo igra mora tako da izgleda :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma koliko se da vudjeti iz ovoga sto god to je cini se da je FPS

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Ako je to ova igra što se pojavila 2008. u luna parkovima onda je ja baš očekujem :slight_smile: Već je bila tema o ovome jesenas. Znači igra je na foru nekadašnjeg Operation wolf-a i danšanjeg Time Crisis-a, tipična arkadna igra postoji samo nišan i rokaš do besvesti…