Raiden V izlazi 11. maja (XB1)


Detalji:

Full HD – Detailed graphics on the high-performance Xbox One.

Cheer System – Players can give cheer on other players who are playing at the same time. If you support other players, your points and special attack gauge will greatly increase.

Play Score Meter – Compare your performance with other top scores around the country.

Multiple Aircraft – Defeat enemies using aircraft with various different types of performances.

Eight Total Stages – Enjoy a great deal of volume with eight total stages, each with three scenes.

1 Like

Pomislio sam da je u pitanju simulacija tipa ace combat i vide FULL HD bice mnogo dobro, udjem u temu da vidim o cemu rec kada ono arkadnog tipa. Nemam nista protiv ovakvih igara cak ih i gotivim ali tekst mi je smesan, ko kada bi izbacili aladin 2 na visokim preformansama na XO u full hd :slight_smile:

Da, tipičan i jedan od boljih SHMUP igara. Ako tražiš dublju priču, nema toga, ali je to ionako samo šminka za ovaj tip igara, gde se svodi na reflekse kada krene bullet-hell i bildovanje power upsa. Nisam siguran da je igranje na kotroleru najbolje za pun arkadni osećaj. Ja uspem da pređem dva tri nivoa i onda nema šanse, osim ako ne ubacujem žetone kao lud svakih 30 sekundi.

Ko sto kazes idealan tip igre za automate i da se trose zetoni :slight_smile: