Rage Problem

Skinuo sam Rage.PAL.XBOX360-SRT verziju igre i posto neidem na live nisam je provlacio kroz abgx vec sam je samo raspakovao i narezao burnermax-om.Konzola vidi igru instalira bez problema ali kada je startujem prijavljuje unsupported disk.Imam lt+3.0.U cemu je problem?

truncate metoda radi samo sa DVD, ne moze sa instalacom. Treba da se patchuje za LT+ 3.0. Provuci kroz ABGX

covek kaze da ima burnermax rezac :slight_smile:

samo je provuci kroz abgx, jer abgx je taj koji patchuje igru da uopste bude igriva na LT fw-u plus je pravi safe za live…

to je LT+ 2.0 igra, ABGX pa narezi, taj ekran je los LT patch.

Mislio sam da nema potrebe da se provlaci kroz abgx ako sam of-line,da li ovaj disk koji sam narezao moze da radi na lt+2.0 ili da ga bacim?

na LT 2.0 ce da radi bez problema, bolje daj nekome ko ima lt 2.0

Da bis pokrenuo igru na LT+3.0, sve XGD3 igre i onih 6 standarnih sa AP 2.5 zastitom pre rezanja trebas OBAVEZNO provuci kroz zadnji Abgx(1.0.6)

i opet smo dosli do kultne greske zvane “abgx je samo za one koji idu na live”. provalcenje kroz abgx traje CELA tri minuta. i dalje mi nije jasno kako nekome moze tesko da padne to.

ne traje ni toliko, jer game data nije nuzno verifikovati, znaci traje 10 sekunde u vrh glave :slight_smile:

ajmo mi na jedan lock lepo jer nema smisla vise, odgovorili smo coveku, valjda je naucio lekciju za naredno rezanje :smiley: