Rage je spreman, zavrsena produkcija

RAGE is now Gold

Rage-ov brand menadzer pokazuje finalne kopije Rage-a za PC, XBOX, PS3.

Rage izlazi na sve tri platforme 4. Oktobra u Severnoj Americici, a 7. Oktobra u Evropi.

U pocast Bethesdi, evo i prvi oficijalni trailer koji je ikada prikazan za Rage (pre 4 godine na Quake Con-u), uzivajte. :wink: :beer:

https://youtu.be/o4KmyJixwdk

Rok za izlazak je prvenstveno bio 13.sep. sad su ocigledno pomerili! :slight_smile:

RAGE: Full achievement lista

Rage verzija za Xbox360 dolazi na TRI diska!

Tim Willits, creative director of id Software, said in an interview (with Digital Foundry) that the PlayStation 3 version of its upcoming game Rage will require an 8 gigabyte game install, and the Xbox 360 version will utilize three discs. Willits praised the hardware for PlayStation 3, saying, “What we were able to do is install all the textures to the highest level. What is nice about the PS3 platform is that it’s just one platform. Everyone has one Blu-ray drive, one hard drive, it’s all the same.”
He also announced the versatility Rage will have with the three discs for the Xbox 360 version. “If you don’t have the space available on your hard drive, don’t stress. Install the first disc, the first chapter, the first half of the game, then when you’re done, uninstall and install disc two.”
Rage is scheduled for release on Oct. 4 for the PlayStation 3, Xbox 360, and PC.

Vau, preterase ga, ne mogu da verujem da ID nije mogao bolje da optimizuje. :confused: Verovatno cu preskociti igru, deluje zanimljivo ali ne toliko da bih potrosio 3 diska na nju.

Ukoliko ce biti za Xbox 60 FPS u odnosu na PS3 koji bi trebao biti 30 FPS zbog optimizacije onda je zato ovakva situacija. Jedino mi to ima logike mada… Vidjecemo sve sta i kako kad izadje. Polazem velike nade u ovu igru a i ako bude bolja, ljepsa i jaca na Xbox-u to je jos jedan VELIKI +

I jedna i druga verzija su u 60 fps,i Escape i bilo ko drugi ko nije citao interview,1. i 2. disk su za singleplayer i ne moraju oba da budu instalirana jer kad predjes 1. Willits kaze da nema potrebe da se vracas vise na taj nego odma turis drugi… sto se tice 3. diska to je samo multiplayer deo… kao sto ce uraditi za battlefield 3,sto je po meni dosta bolja varijanta

Odlično je to što mi ne treba HD od 60GB koliko su najavljivali da će igra zauzimati.

Pored Gearsa 3, ovo je druga igra koju sam preorderovao. Racunam, red je da id dobije malo mojih para, kad sam se vec tokom godina toliko naigrao na njihovim naslovima. Oni uvek imaju fantastican dizajn svetova i solidan gameplay, sto je meni dovoljno. Kad vec mogu to da priustim. A i ko ce da ceka nove krekove, fleshove, itd…

Samo da mi ne ocarine paket, ko zna kako ce kutija s tri diska da izgleda.

Izasao, JTAG only, 18,1GB :slight_smile: