Pure Futbol

Evo i Ubisoft od ove godine kreće da pravi fudbal.Izlazi u maju za pc,ps3 i x360

https://youtu.be/OBOMmRaALPs

Pure Futbol Screens for Xbox 360 at GameSpot

Korisnik [SIZE=“2”]akiris[/SIZE] je vec postavio ovo, nemoj praviti nered sa novim Thread-ovima na forumu bez potrebe, imas vec zapocetu temu:
http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/292-xbox-360-vesti-i-informacije-13.html

U redu je sto je covek otvorio zasebnu temu.I treba da je imamo.

A sto se tice ovog fudbala,ja licno ocekujem finu arkadnu zajebanciju i ne nadam se previse.
Fifa Street fazon.

Ja mislim da ce biti vredno igranja.Svakako cu probati…Ima puno potencijala.

Mozda ima potencijala,samo jos kad bi znali sta je u pitanju posto jos nema nikakvog gameplay snimka.Mada realno ne ocekujte cudo,bice ovo samo igra za zajebanciju nista vise a i kus vise.:hihi

ja vise gotivim ovakav fudbal nego ovaj casual… imao je neki fudbal u fazonu street i imao si neke kul napade, nesto kao rasturas sve, super zezancija… mada je matoro… bilo bi super da pretoce sve to u fudbal na travi…ali da pravila budu malo meksa…

Bio je jedan fudbal na pokojnoj Amigi koji je bio arkadan,cak su imali i kao neke specijalne poteze gde lopta pocne da sjaji i onda moze da ide super brzo,ako imas neke specijalne kopacke onda mozes da izvodis poteze a la Shaolin i sl:)

cini mi se i FIFA world cup 2002 je imala foo fighters-e (vatrene lopte :D) ali samo sa zvezdama (ronaldo, itd)

**UPDATE:**evo i gameplay trailera, ipak ce biti kao fifa street…

IGN Video: Pure Futbol Xbox 360 Trailer - Gameplay Trailer

Ljudi ovde pisite utiske o ovoj igri. Ja evo tek malopre stavio da se skida. Ocekujem da je igra sranje, ali posto ja zivim za fudbal ovo mora da se isproba :smiley:

Gameplay

https://youtu.be/DTTSe_VFlRo

ovo je neka zajebancija poput fifa street 3…

AU brate! Ja sam ocekivao da ne bude bas nesto,ali posle ovog gameplay-a deluje mi kao da ce dobiti ocene 50/100… Ovo je strasno,FIFA street je bar zanimljiv,kad uzmes gejmbrejker i opalis makazicama sa celog terena i udje,a ovo je sve nesto usporeno… Jedino sto je dobro jesu korneri,izgleda kao da su ih bas dobro uradili…

to za fifa street si podpuno upravu, jer ja koji neigram fudbal sa ovim sam se jedno vreme bas dugo druzio i igrao sa kolegama… dok mi ovaj pure izgleda nekako strasno usporen i nekako je monoton… boje su mi nekako tuzne, sive, izlizane, ko da im bilo zao da malo toj igri daju znacaja nego eto odradjena je da se kaze da je samo izbace na trziste!

Ovime ce da probiju led,sledece izdanje MORA da bude bolje…

Au jbt koje sranje, tek sam sad odgledao klip. Ja stopiram download do daljneg… dok neko ne kaze da valja barem malo.

Animacije su bolje odradjene u fudbalu na telefonu, nego ovde.

Moram priznati da je ovo sasvim očekivano. Nemože Ubi Soft da se takmiči sa velikanima (EA Sports i Konami). Ako su već hteli da naprave igru mogli su bar malo više da se potrude. Ne znam zašto su uzeli Fifa Street fazon.
Mada bi tržištu itekako prijalo malo konkurencije, ovako oprilike znaš šta te čeka dogodine u isto vreme kad izlaze Fifa i Pes. Pa ovde igrači trče kao manekeni :))) Možda i skinem igru, jedan disk manje-više, a od viška glava ne boli :)))

To sam i ja mislio pre nego sto mi je polica pala na glavu

Čekaj vi skidate ovo? Jel ovo izašlo?

Izasli su linkovi za download ima mozda nedelju dana, dan gore-dole

Da li je moguce da niko nije probao? :smiley:

Meni se ne baca dvd, ionako ih nemam mnogo.