PUBG i PES 2019 FREE za Xbox One na određeno vreme

Downloadujte igre sada i zadržite ih zauvek :slight_smile:.

6 Likes

Mozda i ako ih skines posle nekog vremena prestaju da vudu free? Mozda dsamo promo period?

Nice move Microsoft!!! :slight_smile:

Au ne mogu da verujem.
A uzeo bih pes i cekam narodnu ver da izadje nije jos da se malo zezam da ga izakam jer nije los generalno.

A otkud to, skoro izadje. Svaka cast.

Čovjek je novinar iz The Verge koji je i objavio vijest iz prvog posta, ne bi trebalo da se zajebao. :slight_smile:

Ovo piše kod mene, kad odem na stranicu igre:

Kod mene je bilo besplatno sa mojom Gold pretplatom

Skines i ne moras da skidas opet kada prodje period free ali moraces licencu da kupis :smile:naravno da bi igrao

Ako ti ispiše ispod igre “Owned” nakon kupovine u Free periodu, to je to onda, imaš igru zauvek.

1 Like


Ok, hajde da vidimo šta će biti posle vikenda. Izgleda da je igra danas Free da se uzme a preko vikenda je Free Play tj od sutra će moći da se skine i igra, ali od ponedeljka će morati da se kupi. Šašavo su ovo objasnili. Ili je greška. Čekam ponedeljak…

Ok uzeli smo trial, ali nema logike da pise na shopu igre you own this game.

Pa da, izgleda da je igra danas dzaba, a od 8-11 moze da se skine, igra ali posle 11.11. mora da se kupi. Ako igru skineš danas, onda je tvoja forever. Tako sam ja skapirao, ko će ga znati tačno.

Daj Boze. Ali kakav im je to potez igra stara dva meseca za dz :smile:

Hm, postoje dva paketa na Marketplaceu, ali za oba kaže da su Own.


Zato kazem :smiley:
Ok za trial, al nama i za full igru stoji owned.

1 Like

2 Likes

MS bi mogao da zaposli neke marketing profesionalce. Zaista su smesni kao i sa targeted promocijama koje neki vide a neki ne vide i dovode ceo internet u konfuziju.

Ja kad odem na MS stranicu PES-a još mi piše you own this game i ne daje mi uopšte buy opciju. Ne sumnjam da će mi uzeti licencu u ponedeljak ali će biti veselo vidjeti rant kada to urade. :slight_smile:

2 Likes

Ma ovo je samo free play days, nista vise. Pise lepo da ce moci da se igra za dz LIMITED time. Kapiram sta je Tom Warren rekao, ali kod mene lepo pise Play PES 2019 free for a limited time.