PSP CFW za PS Vita!

Ovako treba vam PSN minis igra Urbanix i treba da skinete CFE 6.60 TN-A(Tj psp CFW) i kopirate ga na ps vitu pise u tutorijalu gde treba tu se isto kopira i psp iso/cso igra.Onda pokrenete Urbanix i pitace vas igra da ucita save game i tu se ode na yes i kade udjete u meni videcete filler icon i onda pokrenete taj filler kopirate Iso na ms0://ISO/ folder i onda START+SELECT da se vratite u glavni meni i onda pokrenete iso sa ikonice.Ja ovo nisam bas sve lepo preveo i objasnio jer je dugacak tutorijal i mrzi me da pisem ali otprilike je ovako.Postavio sam link od tutorijala gde sve lepo pise pa ko hoce da proba moze.Ima dosta komentara ljudi neki kazu da ovo ne moze ili da ne mogu da urade sve po tutorijalu ali ima ljudi koji kaze da lepo radi.evo sta je jedan lik napisao
Great one!
Tried on my EU 1.81 PSV, and it works like a charm
At least, i can play Metal Gear Peace Walker without having to buy it a 3rd time, thanks to Total_Noob!

Na prvom linku nesto pise o ovom CFW i da radi na PS vita a na 2 linku imate tutorijal i linkove za download ako neko hoce da proba.
Znaci ovo je CFW za psp koji vam uz ovu psn igru Urbanix omogucava da igrate psp naslove na ps viti za DZ.

PSP CFW For PS Vita Available - That’s If You Caught It In Time - PSX-Scene

CFE 6.60 TN - Wololo.net /Downloads - View Download

Hehe total noob je kralj, razbio je i na psp-u pa se povukao, ali vidim covek i ovde rastura.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Probaću danas, sutra pa javim…

takodjee :wink:

Ae kada probate bacite impresije

Sve je dobro išlo, a onda nisam znao kako da stavim ovaj filler? :doh:

EDIT: Hehe, ladno radi… :slight_smile:

Koju si igricu probao i jel radi lepo bez bagova.

Probao sam One Epic Game, Fifu 11 i Fifu 13, sve rade bez problema… Problem je samo što je Urbanix skinut sa PSN-a pa ako ga nemate već u Viti ovo vam ništa ne znači… :frowning:

super je

Odlicno. Ma cim su oni nasli taj jedan exploit brzo ce napredovati dalje.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Ima ovde urbanix za DZ pre je moglo da se skine nzm da li jos radi probajte.Treba vam evropski psn nalog i lajkujete ovo stranicu i mozete skinuti za DZ.
https://www.facebook.com/SonyPlaystation/app_423711397642076

Mislim da je ovo kod za skidanje sa PSN-a i da neće uspjeti ali eto probajte…

Što se mene tiče već sam ostavio da se “kupi” par desetina igara. Konačno da skinem prašinu sa Vite… :slight_smile:

Kupi obavezno god of war

Novi exploit UNO

Radite sve isto po ovom tutorijalu gore samo sa igrom UNO.Pozurite dok jos sony nije uklonio igru sa stora.
Happy new year! PSP Game UNO vulnerability revealed by Frostegater, port of CEF To Vita 2.02 incoming.