PSN Home

Cemu sluzi PS Home?! Kao setas lika i gledas trejlere na virtuelnim televizorima, koja nebuloza. A i dok ucita sve likove…:hm

To je valjda trebalo da pokrije nedostatak cross chata na ps3. Teska glupost.

To ti je jedna od onih stvari kao MMORPG ili nesto gde mozes da upoznas ljude…Ili tako nesto.
Gledao sam nekoliko video reviews za PSN home i izgleda dosadno,svidja mi se sto mozes da obuces svog lika da izgleda kao lik iz neke PS3 igre(samo sto to placas pravim parama…) Nesto kao Avatari kod nas.
Mi imamo Avatara…Koji ne rade skoro nista,a PS3 ima PSN home.

A avatari uzeti od Nintenda Wii-a :).

Na temu: Kao sto su vec rekli, to ti dodje na neki nacin MMORPG. Mozes da gledas trailere, ides na kuglanje, opremas svoj stan (naravno sve se placa :-)) itd… ideja je dobra, samo sam cuo da je problem to da se ucitava previse kada se prelazi u druge lokacije.

E da ima i jos jednu stvar sto je dobra.
Mozes da igras neke stari i nove original Arcade igre bukvalno na Arcade masinama (TJ vas lik igra Arcade igre na masinama).
Kao sto mi imamo Indie igre PSN Home ima Arcade igre (ne one stare nego Arcade igre koje su napravili indies i sad mogu da se igraju na PSN home).
Mozes i da kupis Arcade masinu pa da je stavis u svoju “Kucu”.
I jos jedna stvar sto je meni zapravo vrlo kul,je sto mozes da promenis potpun izgled svoje kuce…Moze da bude:Disko klub,britanski pab,bogata vila itd.
I na kraju liste dobrih stvari o PSN home,mozes da pozivas prijatelje u svoju “kucu” i napravis “zurku”…Bez muzike…
To je sve sto mi pada na pamet o PSN home da je dobro,ostalo sve je dosadno i gubitak vremena.

pa zar nije to na xbox-u Xbox Game Room?

Pazi da ne nadjes nekog prijatelja online tamo. :smiley:

Jeste samo sto je Xbox Game room izasao MNOGO kasnije nego PSN home :frowning: .