ps4 problem

pozz drustvo imam jedan problem sa ps4 koji je star 3 dana :frowning: kad ga upalim rezolucija se restartuje na 480p i nema zvuka restartovanje konzole rijesi problem,koristim hdmi kabal koji je dosao uz konzolu pa me interesuje jel iko imao ovaj problem i imali rijesenje.

  1. Promjeni HDMI kabal
  2. Do TV-a, u najgorem slucaju ces ga morat mjenjat. U najboljem, solucija br.1

Pony je uradio katastrofalnu gresku. Podrska za starije TV-ove je skoro pa nikakva. Ne pitaj…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

evo sad sam ugasio stavio sam rez na 1080p pa cu vidjet do sad je bila na automatic.radi se o novijoj samsung 3d plazmi 2014 god proizvodnje koji sam kupio prija 3 mjeseca ako bude do tva onda stvarno neznam sta cu :frowning:

Nije onda sigurno do TV-a…probaj kao sto ti je Lordiš rekao promeniti HDMI kabl…ako ne uspe-nije do kabla, pogledaj dobro po opcijama od PS4 i probaj na sve razne nacine podesavati…

Onda nije do TV-a, ne brini. Ako sa rezom ne bude, promjeni HDMI kabal.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

ok evo probat cu sad,prija svega skidam novi firmwere za tv i uzo sam hdmi kabal od dreamboxa pa cu vidjet sta cu dobiti,javim rezultate

Kako je moguce da je do hdmi kabla ako je konzola stara 3 dana ? :open_mouth:

Stvarno ne znam sta bi ti odgovorio na ovo :x…

Eto ti odgovora u pitanju ._________.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Niste me dobro razumeli ne sumnjam ja da ste vi pogresili vec se cudim opet daje se 400 evra na konzolu na kojoj ne valja kabel? :slight_smile:

Yup. Za nepovjerovat ha? Stede na takvim stvarima.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Kabl košta 500 dinara, i obično stavljaju najveće krševe uz konzole. Uz ps4 se dobija baš tanak, kratak i nekvalitetan kabl.

Ovo nije isključivo do kabla, u pitanju je HDMI handshake problem koji se dešava sa nekim televizorima. Problem ti se nikad neće javiti ako prvo uključiš TV i podesiš source, pa tek onda PS4 ;). Probaj to.

update :slight_smile: jucer promjenuo hdmi kabal i cini se da sve frcera kako treba ako bude problema probat cu ovo sa paljenjem tv-a prvo…

resio si problem,nemas brige onda