PS4 CFW Hack dostupan za skidanje - BETA faza!

moci ces bre, radi na svima do sada, mozda posle nece…

skini pa vidi

moze neka smernica kako da ubacim igre preko tog servera?

Kome i dalje nije jasno, okacio sam ja jedan tutorijal sa sve slikama: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=13810

Postoji li nacin da se ovaj CFW instalira na Xbox One?

Naravno, izvadiš HDD iz PS4, sa instaliranim CFW i ubaciš u XO, sve će ti raditi, i još ćeš moći da igraš igre sa PS4 na Xo i obrnuto! A treba da dodaju podršku i za Wii U!

A da li moze PS4 da se spoji na akumulator od Fergusona direktno na plus i minus?

A brate! Ja sam se nadao da ce za XOne izaci fles drajva! Kako sada sa ovim da idem na live?

NE. Samo John Deere! Nikako Ferguson!

Pa sad, ne znam, nemam Xo da probam, ali verovatno ima fora. Ne brini, moćićemo svi zajedno da uživamo u Bloodborne i u Halo 5 onako kako je bog namenio, sa online funkcionalnošću dok psujemo jedni druge u party-ju.

Naravno, samo zapamti, crna žica ide na plus, a crvena na minus. A onu treću kačiš na sebe, da bi doživeo pravi VR ugođaj.

Ne zaboravi i uzemljenje. Dakle, iskopati rupu od nekih pola metra i uci unutra te se nakon toga zagrnuti iskopanom zemljom, da se dobro uzemljite. If you know what I mean

ljudi kada sam updateovao na cfw stigla mi je upozorenje iz sony suporta gde su me upozorili da mi je ovo poslednji put da sam uradio tako nesto i da se vise ne usudjujem da koristim cfw

Ma, to su prazne pretnje. Šta ti mogu? Ti samo izvadi HDD i stavi ga u Xo i teraj dalje, nećeš išta da izgubiš, još ćeš imati pristup i svim tvojim fantomima. Šta može Sony da uradi protiv mašinerije zvane piraterija?

Dok se zastava vijori, svaki pirat se bori.
Dok radi mašinerija, živeće piraterija.
Dok ima buržoazija, živeće piratska nacija.
Ajmo sad svi zajedno jedno veliko ura,
dok nam stiže sledeća tura, koju nosi sisata cura.
Ura!

http://gprime.net/flash.php/youareapirate

lako je vama da se za****vate video bih sta bi ste vi radili da ste na mom mestu i da vam 2 h stize jedna te ista neuspeli update sistema video klipom

Mora da grešiš u koracima, probaj opet, ako ništa, kupi XO, tamo odmah radi update, pa se vrati na ps4.

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

uf sunce vam poljubim moja greska nisam stavio MD5 SUM za CFW da proverite kad skinete jel ok sve

MD5 SUM: 71f920fa275127a7b60fa4d4d41432a3

evo ispravljam i prvi post

Evo da javim, fukncionira sve!!
Picim Bloodborne ko bijesan!

Uopste nije sala. Ne znam kako da pomislite to za Vladana…

ba dum tss

Uvijek promptni u svim sferama …
klap klap :star:

Da sam yoshida, ja bi pustio hack danas da istrolujem ceo svet. niko ga ne bi skinuo :smiley: