PS4 CFW Hack dostupan za skidanje - BETA faza!

Tim koji nam je doneo PS3 CFW hack i exploit, pomno radi na izbacivanju PS4 hacka jos od pojave konzole, konacno su uspeli u tome i hack ce biti dostupan za javnost za nekih nedelju dana. Za sada je u zatvorenoj BETA fazi ali kako izvori javljaju, sve radi kako treba i svaka PS4 konzola moze da potera “homebrew” aplikacije, samim tim i piratske igre.

Ko hoce da proba BETA cfw, sve sto je potrebno uraditi je skinuti CFW sa linka na kraju posta, zatim raspakovati na FAT32 flesku u folder PS4/UPDATE, na konzoli pokrenuti u Settings - Update System Software, sacekati da se zavrsi upadte i uzivati u narodnoj pirateriji

Igre za skidanje imate vec odavno na svim torrent trekerima, ubacivanje se vrsi preko FTP servera, IP adresa vase konzole, port 8080, user je ps4exploit a pass je 1234. (dakle ako je IP adresa konzole 192.1.1.5, kucate u ftp klijentu ftp://192.1.1.5:8080 i kada pita za user i pass unesite navedeno i prebacujte igre, kao i do sada u GAMES folderu)

Ja probao pre nekih 10ak minuta i radi sasvim solidno, malo mu vise treba vremena dok loaduje igru, zbog zaobilazenja online provera, ali bitno je da radi!!!

evo linka za skidanje
PS4 CFW Download BETA 1.00
MD5 SUM: 71f920fa275127a7b60fa4d4d41432a3

Vlado dopusti da budem prvi koji će reći hallelujah :smiley:

Hoce li biti Habib, Rebug ili Multiman? :slight_smile:

odlicno radi:rock:

Evo upravo odrađen ps4 :smiley:

Sent from my Q10 using Tapatalk

Jepse Vlado! :smiley:

Sent from my Nokia 3310 using Golub Pismonoša

Da je neki drugi datum… :slight_smile:

Ne glavom kroz zid :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onda nebi uopšte ni ostavio komentar u ovoj temi :wink:

Sent from my Q10 using Tapatalk

U bre ala sporo prebacuje igre, ne znam kod vas kako je ali, 30+ GB se vuce bas bas spro preko FTP-a… Treba deanK da izbaci novi multiMAN uskoro pa da kao ljudi prebacujemo sa fleske!!!

Sent from my Nexus 5

Brze skine sa neta nego sto se prebacuje -.-

Ne mora proverio sam USB 2.0 je kompatibilan sa 3.0 ali je dobro sto podrzava nativno 3.0 zbog brzeg prebacivanja kad srede multiman

Sent from my Nexus 5

Znao sam da će prvo da razbiju PS4 i opet sam uzeo Xbox. Sad moram što pre da prodam Xbox kako bih kupio PS4. Recite mi samo, jel isto ne sme da se update-uje konzola, tj. uvek mora da se čeka CFW ili?

Ne sme, mora cfw

Sent from my Nexus 5


da li posle tog updatea na cfw konzola moze da se vrati na staro i da se igraju originali?

Sve ovo lepo zvuci, ali da je drugi datum pa da i poverujem, ne mojte se igrati sa srcima forumasa, sad ce svi da pohrle da uzmu PS4 :slight_smile:
Bojim se da poverujem da je istina :slight_smile: vise zvuci kao veoma surova sala :slight_smile:

Haha mogu reci da sam se upecao, eto priznajem, dok MM nije napisao komentar :smiley:

Klanjam se! :smiley:

Ahhh sirotinja kleta… Jos neki Samsungov od 1TB. Moram sad nabaviti s 3.0

da li to znaci da mi koji imamo ps4 sa ovim najnovijim oficial updateom necemo moci da updatujemo ns cfw?