PS4 ce imati Headset u paketu

Evo sta ce se (verovatno) nalaziti u kutiji uz PS4. Ne svidja mi se bas ovaj mono headset ali bolje i takav nego onaj koji dolazi uz xboxone.:smiley:

Izvor:
http://www.dualshockers.com/2013/06/26/picture-of-the-contents-of-the-ps4-box-potentially-leaked/

Ne znam za vas ali meni se ovaj DS4 opasno svidja. Danas citam da je B4 Lead Designer izjavio da je DS4 veliko unapredjenje u onosu na DS3.

Evo linka:
Battlefield 4 Lead Designer Explains Superiority of the DualShock 4 Over the DualShock 3 and the Xbox 360 Controller | DualShockers

Sve je ok, konacno i hdmi kabl koliko vidim, smesno bi bilo da nije, ali mene ove slusalice, ear buds ili kako se vec zovu uzasno nerviraju. Cini mi se da su najgora stvar ikad izmisljena. Konstantno mi ispadaju. Jedino one sto skroz ulaze u uvo, one su i ok. Nadam se da ce imati podrsku za jos neki headset, nesto.

Kakav je ovo headset .za jednouhe ? :smiley:

Mono, kao što i Xbox 360 ima, samo za prenos glasa da ti se ne čuju drugi ljudi preko tv-a.

ds4 ne da je ruzan,nego je najgore osmisljen,sto za next gen sto za current ali je isto tako i veci od xbox-ovog sto me je zacudilo…

A vidis nisam to znao,mada sam dobio slusalice sa xbox ali nikada ih nisam koristio posto igram gow sa random likovima,bas da proverim da li su mono…Jesu mono su :hihi…Znaci voice od drugih igraca se cuje samo preko headset,a to nije lose…

Finish him! (Already)

Sent from my GT-S6500 using Tapatalk 2

Au koje bezvezne slusalice…Bojle ista nego nista ali mogli su da neprave one kao ms a ne ove socijalne sto ih kostaju 100 dinara po komadu :D.

Jesu tezak shit ali dobro, sta je tu je, barem su ukljucili neke slusalice. Pardon, slusalicu. :wink:

Dobro de, bitno da dolaze sa PS3 i da rade kako treba. Sad kako je trenutno stanje, ako uzimaš box plaćaš 500$ + 20$ za sluške. A je l’ reko neko kojim slučajem da li mogu headset od PS3 ili sluške od 360 da rade na ovoj generaciji?

Za ps3 nisu nista rekli cini mi se a za novi box su rekli da ce biti neki adapter da se kupi da bi koristio sluske sa 360 na One.

Ja mislim da ces kao i do sada moci da ubacis bilo koje USB sluske ili ako imas USB audio adapter i to je to. Ne vidim zasto bi to menjali.

te sluške će od svakoga novijrg mobitela moći ići kako mi se vidi, al moram priznati totalna glupost od slušalica, neznaš šta je veča blamaža, ove sluške od sonyja ili to šta ms nedaje sluške…

Hahahaha kakve slusalice…smesno :smiley:

Ubacili su ih u paketu samo zato sto ih Xbox One ne sadrzi. Bolje da ih nisu ubacili uopste.

Jesu smesne ali odradjivace posao bolje nego sto ce to biti na One.Odnosno bolje je nego MS-ova ideja da se zvuk cuje preko tv-a :fubar:.Mada i dalje mislim da ce i MS ubaciti neke sluske ili sta vec jer mi je neverovatno da ce biti bez toga.

Pa ono, rekao sam i u toj tamo temi, mozda ce se ipak odluciti da neke verzije idu sa headsetom. Mada, iskreno, ako pricamo o MS-u, ne bi me cudilo da nece da ubace, ali da ce konzola primati njihove sluske koje ce se naravno prodavati dvadesetak evra posebno, jer racunaju da ce svi to ionako morati da kupe. Pod morati mislim da jednostavno niko nece da se odluci na opciju da prica preko kinekta i da mu se cuje na tv-u vikanje i psovanje.
A sto se tice ovih sonijevih, meni je iskreno svejedno kakve su, ali ovi mikrofoni na takvim slusalicama em nisu nista posebno, em sam naglasio da me same takve slusalice malo nerviraju.