PS4 BLOD?

Pozz momci! :slight_smile:

Evo posle dugo vremena vracam se na forum da trazim vasu pomoc. Uzeo sam neispravan PS4 na rizik. Lik od kog sam kupio opisao je kvar kao BLOD,mada i ne izgleda mi bas tako pa pre nego sto krenem da se backam sa njim hteo bih da cujem vase misljenje. Usput nadam se da sam ovaj Topic bacio u dobru kategoriju. Nego da se vratimo na PS. Kad ga upalim nema slike i zvuka. E al manje vise to,to me nebuni. Nego to sto kad se upali na pulsira mu ona plava boja i nakon nekog vremena se promeni na belu koja takodje nastavi da pulsira. Ono sto mene buni jeste to sto sve probleme koje sam citao na netu ili su ta plava pulsirajuca svetlost ili samo bela pulsirajuca svetlost. A ja imam oba… :smiley: Citao sam na netu da su mu najcesci problemi HDMI konektor, kontakt na cpu ili gpu i sa diskom. Al kao sto sam rekao mene zbunjuju bela i plava svetlost. Pa me zanima sta vi misite i tome. :slight_smile:

koliko si platio neispravan ps4, iskreno, zivo me zanima?

1 Like

Sve sa postarinom me je izaslo 70e.

U svakom slucaju treba proveriti sta je sa konzolom. Ali samim tim da konzola koje riknjavaju ima vrlo malo u ovoj generaciji, sumnjam da je konzola dobila po tamburi od groma. Ako je tako, i onih 70 eura je puno :smiley:

1 Like

Sinoc sam seo na net i citao o mogucim kvarovima. Svodi se na HDMI konektor,par diodica i integralac. Kad popravim ili odustanem javicu vam,pa cemo znati dal je puno. :smiley:

mozda je stefijeva? njegove su 2 overene od groma vec :smiley:

Javi obavezno sta si napravio, ako je tako kao sto pises kupicu odmah jedan da vidim mogu li popraviti.

1 Like

S tim sto ces ti kupiti za 15 eura plus on ce platiti postarinu :smiley:

5 Likes

Bas sam pre neki dan bezveze citao o tom takozvanom BLOD, WLOD kako ga vec zovu i procitao sam da moze i biti neka greska sa update-om… Ja ni nemam konzolu, niti sam imao takav problem, nego eto videh da su neki to uspeli da rese preko Safe Moda u koji se ulazi tako sto se valjda drzi power dugme 8 sekundi, pa nista ne kosta da probas :slight_smile:

1 Like

Well mora covjek i nesto da zaradi :stuck_out_tongue:

1 Like

Ili je pukao update pa su dumpovali firmware sa ploce patchovali sa donorom taj deo i sve radi. Da li je hardware ili software mora da se utvrdi. Ono cena je OK.