ps3 vga

Imam ps3,ali nemam plazmu ali imam obicni televizor pa kada igram ne vidi se dobro ,mislim nije hd.Da li bi bio hd ili bolja grafika kad bih na vga prikacio konzolu?

[SIZE=5]HVALA UNAPRED[/SIZE]

kako milis da kacis VGA na obican TV? gde ti je VGA port na standardi CRT TV… VGA se koristi kod LCD tehonologije, postoji mogucnost da se to nabudzi na obican tv ali opet neces nista da dobijes jer je sam TV taj koji limitira sve a ne izvor signala

ma ne mislim na obicni tv nego na tv monitor , pa dali bi bio hd

Ako ti monitor podržava HD biće HD i majku mu opismeni se više a i nema tv monitor, imaš ili tv ili monitor

pa islo bi do maximalne rezolucije koju monitor podrzava, tj bilo bi HD, ali opet najbolje je da nabavis neki monitor ili tv sa HDMI portom, ako mislis na CRT monitor onaj debeli ogromni bice bolja slika nego na obicnom tv-u ali opet nije to to cisto da znas

Da bi bilo hd treba ti neki LCD ili plazma televizor ili da prikacis na kompjuterski monitor preko bilo kog kabla (vga, hdmi-dvi ili hdmi)

A kako PS3 na plavi VGA priključak? Mislim da to može samo preko MultiAV izlaza i komponentnog izlaza, ali ne znam da li komponentni izlaz podržava HD ?

pa preko multi av moze da sa izvuce R G B samo a to ti je za VGA dovoljno, i masa… to sve ima vec… a vga moze da tera i 1920x1080 bez problema samo sto kavlitet toga i HDMI-a nije isti

MOže, sad sam malo procunjao …

PS3 Outputting 1080p Through Component Cables - YouTube

E, sad, za igre može, a za BR filmove ima nekih ograničenja zbog copyrights-a …

Nisam znao, fino je i to znati.

Ja koristim na TVu , HDMI, HDReady …

A monitor mi je 24 inča FullHD, ima VGA/DVI/HDMI

A kod dece mi je 22 inča, FullHD, ali smao VGA ima, pa ću baš da probam na šta će da liči, kad budem imao vremena…

pa ko nabavi vga dodadak neka javi i ako ima negdje da se kupi recite.Jer cu da oslijepim na ovaj televizor

Imas da narucis iz Kine, samo ces morati malo da koristis google. Btw, cijena kabla je oko 25e sa sve postarinom, i da, daje HD signal, iako boje nisu toliko dobre preko HDMI prikljucka

Ja koristim komponentni + adapter, jer mi TV bena komponentni od 3+2 činča, nego samo VGA ulaz. Ali radi, PS2 koristim tako.

Ako ti treba , javi se na PM.