PS3 i HDD RACK?

Da li bi file manager na modovanom PS3 prepoznao 3.5" hdd ubacen u usb hdd fioku? Tj. da li bi igre radile isto kao sto rade sa standardnog externog hdd-a? Konkretno mislim na ovu jer je najjeftinija:
INTEX HDD RACK 3.5" USB2.0 IT-350SA SATA+IDE. Hvala.

ja msm da nemoze,samo 2.5’’

moze i 3.5 na usb fioku, provereno, isto se ponasa i 2.5 i 3.5 unutra…

Moze sigurno :da: E sad sto se tice konkretno tog modela sto si naveo, stvarno ne znam, mada ne vidim zasto bi bio problem.
Mozes cak i da koristis hdd od 3.5’’ kao “ïnterni” disk, ali ce morati da bude van kucista i da mu se dovede posebno napajanje :slight_smile:

Pa i meni je logicno da je svejedno da li je 2.5 ili 3.5 unutra ako je usb izlaz.

@Nis
Ovo sto ti kazes, jel` mislis ovako: Spojim neko napajanje na hard, a hard vezem sata kablom za sony?

I bas dobro sto si se javio da te pitam: Da li negde ima detaljno uputstvo za stavljanje KMEAW FCW i umrezavanje PC i PS3?Sve ono sto je bilo na staroj playstation republici dok niste malo promenili stil. Treba sve to da odradim na jednom 3.25 debeljku a zaboravio sam one silne korake i parametre. Bilo bi super ako ste negde sacuvali ta detaljna uputstva :slight_smile:

Da. :slight_smile:

Moze da se nadje po potrebi, uglavnom preko pm-a :slight_smile:

Ja koristim 2 TB 3.5 u hdd fioci radi ekstra . Hard ti mora biti formatiran u FAT 32
Medjutim neke igre moraju da budu instalirane na interni od Sony da bi radile naprimer Driver San Francisko tako ako imaš mali interni hard ko ja ( 40 GB ) može da bude nezgodno.