ps3 e3 ode

Danas sam se prijavio na forum i evo moram da pitam jos nesto ovog puta vezano za ps3…naime imam ps3 slim 3. serija cipovana sa e3 ode…pitanje je kako da izvrsim update sistemskog softvera a da ne zabrljam nesto…da li moram nekako da ugasim ovaj hardverski cip pa da idem na internet pa da ga ukljucim posle updejtovanja ili kako vec…treba mi da updejtujem da bi igrao novije igre…pozz

E sad ovako,nikad ne skidaj sistem sa sonyevog sajta ili ne updateuj ako te konzola pitaj,inace ode fles.e3flasher sluzi za spustanje verzije konzole,jel ko ga je flashovao je spustio verziju na 3.55 da bi se mogao odraditi cfw.Da bi se instalirala nova verzija samo skines bilo koji cfw,naprimer rebug koji ja koristim http://rebug.me/official-rebug-4-81-2-cobra-7-5-toolbox-2-02-12-jan-10th-2017/ izaberes rex ili d-rex,uvek koristim rex mada ne znam razliku izmedju njih.Skinuce ti se notpad u kom je link za update.Bocni usb i formatiraj ga na fat32 jel konzola ne cita druge formate.Na usbu napravi folder nazvan PS3,u folderu PS3 napravi folder nazvan Update,i u njega ubaci system koji si skino,i njega preimenuj u PS3Updat.pup i onda usb bocni u konzolu i idi na system update i update via storage media,pitace te jos par ne bitnih stvari i konzola ce se updateovati.

uuu extra…hvala ti puno!!!

Da li ti vidis da covek ima E3 ODE ? Nema cfw nego ofw sa ODE -drive emulator.

Ne znam koji je konkretno ODE ( svi su isti kinezi), kod nekih kada ubacis update moras da ga de brickujes, otvaras konzolu resetujes i opet ubacujes software u ODE.

ahahaha…nema veze…hvala vam na odgovorima u svakom slucaju :smiley: