PS Now ubacuje PS4 igre (PS4 + PC)

We’re excited to announce that PS Now’s catalog is set to grow even further, as we’ll be expanding to include a new platform: PlayStation 4 games. All of the games in the service, including PS4 games, will be included with a single PS Now subscription.

We’ll share more information as we get closer to launch, so stay tuned.
In the next few weeks we’ll kick off a private test with PS4 games on PS Now.

ADMIN EDIT: evo celog teksta

As many of you know, PlayStation Now lets you stream hundreds of PS3 games — currently 483 to be exact — to your PS4 and Windows PC.

We’re excited to announce that PS Now’s catalog is set to grow even further, as we’ll be expanding to include a new platform: PlayStation 4 games. All of the games in the service, including PS4 games, will be included with a single PS Now subscription. We’ll share more information as we get closer to launch, so stay tuned.

In the next few weeks we’ll kick off a private test with PS4 games on PS Now. If you’re an active PS Now subscriber, keep an eye on your email in case you get an invitation.

If you’re new to PS Now, the subscription service offers access to a large and ever-expanding library of games. Since PS Now utilizes our cloud streaming technology, you can access the entire catalog of games, select one, and start playing quickly without needing to wait for downloads.

Also, PS Now uses cloud saves, letting you start a game on PS4 and continue playing on another PS4 or even a Windows PC (or vice versa).

If you haven’t given the service a try yet, now’s the perfect time to give it a spin with the seven-day free trial.

Here’s a list of some of the most popular games on PlayStation Now during February:

Red Dead Redemption
Tekken Tag Tournament 2
Mortal Kombat
WWE 2K15
The Last of Us
Mafia II
Injustice: Gods Among Us
NBA 2K14
Sid Meier’s Civilization Revolution
Batman Arkham Origins
3 Likes

A zato su ubili vitu i PS3, sve jasno :smiley:

Ubiše i Xbox :joy:

:neutral_face:

To se nikad nece desiti jer servis nije tako zamisljen.Zamisljen je kao steaming servis za igranje.

Zasto ne bi bio dobar ako ne moze da se skine na hdd? Zato sto nije kao xbox pass?

Koristio sam 3 meseca ps now. Ne znam dal sam tri puta imao problema sa igranjem zbog neta

Mislim da posle 2 godine mozemo zakljuciti da se koncept cloud gaminga nije pokazao kao uspesan. Barijera sa malim internet brzinama udruzena je sa visokom cenom ovih servisa (PS Now pricing je u pocetku bio jednostavno blesav). Primat su preuzele pretplate sa downloadabilnim igrama.

1 Like

Stoji ali ja na to ne gledam globalno nego individualno. Ako meni radi, bas me boli patka dal ce neko u donjim pizdincima moci da igra ili ne :slight_smile:

A i ne bi me cudilo da koncept PS4 igara bude takav da se igre skidaju. Uglavnom, videcemo.

1 Like

Ma naravno, briga nas za siromasne krajeve u Arizoni koji nemaju naprednu infrastukturu SBB-a :smiley:

Ali to se sve odrazava na individualni nivo kroz dalje ulaganje u tehnologiju i konkurenciju koja pritiska i spusta cenu usluge. Za 2-3 godine koliko je “zrela” tehnologija, trebalo bi da vec imamo makar jedan servis koji nudi nove igre za strimovanje po pristojnoj ceni, a ne samo neku PS3 starudiju za koju deru kozu s ledja.

Mozda je u strimingu buducnost, ali sadasnje generacije jednostavno nisu zainteresovane za paket koji se nudi.

pa ako za 13 eura budu nudili dobar library PS4 igara im game.

Plus uzmi u obzir PC korisnike koji nemaju PS4. Za 13 eura igras uncharted 4 a ne treba ni konzola ? Bolja izdaja nego play Anywhere :smiley:

Pa da, ali to se nikada nece desiti :slight_smile:

Cisti sumnjam da ce se muciti i testirati ps4 igre da bi na kraju ubacivali samo ove budalashtine koje dele sa plus pretplatom.

Biće tu i knack :smiley:

Neka. verujem da tu nece biti nista zanimljivo za one koji imaju ps4 day 1, ali za nove korisnike ili za one koji nemaju konzolu, rodilo :smiley:

To je dead end tehnologija, nema tu nekog napretka jos uvek se mrdaju do kada ce pitanje je.

Mislim da svakako nje dead end, ali trenutna infrastruktura ne dozvoljava da se razvije pun potencijal. Cloud je svakako buducnost, ali ispostavlja se ipak malo dalja nego sto smo to mislili.

Mora bit, kad živimo u šupku svijeta :smiley:

Nope, većina koje sam igrao su skoro pa iste kao da su instalirane na HDD, a nemam neki bog zna kakav Upload, onaj standardan SBB od 2mb/s. Ako može BlazBlue da se igra bez laga, onda može sve.

Pa, verovao ili ne, kod nas i solidno radi. Glavni regioni gde imaju probleme jesu US, AUS i još neke Azijske države, kod nas i možeš da igraš, pa čak i preko buđavog WiFi na Viti.

Nisam mislio samo na brzinu neta. Ima još faktora za izrečenu tvrdnju :smile:

Znam, ali ja kažem konkretno vezano za ovu priču. :slight_smile: Za ostalo neću da komentarišem.

Opet ostaje pitanje biblioteke igara koje ce dati, ako to bude puna biblioteka, onda nema smisla kupovati PS4 kao konzolu (osim ako ne zelis da igras VR igre, za to se mora). Bolje uloziti pare u dobar PC i imati onda sve na jednom mestu (najbolje od oba sveta). Nije mi jasan ovaj potez Sony-ja, osim ako zaista planiraju da NE izbacuju sledecu generaciju konzola u punom hardverskom smislu. PS Now mi je imao smisla upravo zbog BC-a, a ovako niti ima BC, niti ima smisla za trenutnu generaciju konzola (moze samo da smanji prodaju istih). Da nemam konzolu i da mi nude sve igre koje su izasle i koje ce izaci, za neku mesecnu pretplatu, sigurno ne bi uzimao konzolu. Zasto bi platio HW, plus davao za svaku igru odredjeni novac, kada to sve pokriva jedna pretplata i nemam glavoboje.

Streaming je buducnost kako god okrenuli, pitanje je samo kada ce sve preci na njega. Sve sto treba je dobar net i gamepad, privezani na slabasan uredjaj koji samo radi konverziju signala na TV. Ja na primer imam 40/40mbit net (Beogrid) i kod mene sve leti. Nema stucanja, niti bilo kakvih lagova, tako da sam spreman, za sve opcije.