PS Downgrade

WARNING! RED ALERT! DOWNGRADING KILLS BLU-RAY MOVIE PLAYBACK!
I have confirmed that downgrading your PS3 console!
MAY in SOME cases STOP you from watching any Blu-Ray movies! (Games still work!)
WARNING! RED ALERT! DOWNGRADING KILLS BLU-RAY MOVIE PLAYBACK! - PSX PS2 PS3 Scene Modchip & Jailbreak Community

Video sam ovo jos ujutru i kazu da se desava ovo samo sa nekim jb ,dok sa nekima radi sve kako treba

E sad mene zanima, dal neko moze na srpskom lepo da napise detaljno sve sa linkovima kako da se downgradeuje sa obicnog jailbreaka (ne onog originalnog od 100$)? meni sve vise i vise nije jasno…

Imas lepo objasnjeno na 1 strani nego nisi naveo koji jb imas ne podrzavaju svi to jos

nemam jb jos uvek, al gledam da uzmem onaj iz virtual shopa… doduse ja sam njih danas zvao da pitam jer moze na 3.50 oni su rekli ne… tako da ne znam, pa gledma dal moze neki software da se nabaci na to il kako? gde ima jos da se kupi jbovi?

pa sacekaj i uzi jb i onda odradi sam nemoj da placas nekome bzveze kad mozes to da odradis mada ipak to je tvoja odluka
imas kod akiris-a posalji mu pm

Nije mi bas najjasnije sta si hteo da kazes? sta mogu da odradim sam? i sta da sacekam?

ovako nisime razumeo sacekaj dok kupis jailbreak i kad ga kupis mocices da odradis ovaj downgrade

A ja ako kupim JB u virtual shopu i nabacim taj software jer ja mogu da ga downgradujem sistem? jer znas gde jos ima sem kod akirisa i vitrual shopa?

da mocices nego nemam pojma gde mozes da nabavis drugde jb jer ja se ne razumem u ta cuda ja koristim moj univerzalni uredzaj htc hd2 za jailbrejkovanje tako da se u ove fleske za jb ne razumem koja je najbolja itd ali ti mogu pomoci oko downgrejda

moj drugar ima hd2 pa jer mogu ja recimo pozajmim od njega fon jailbrakeujem i vratim? jer ce to raditi il mora da bude konstantno povezan sa ps3em? i jer ima downgrade sa hd2-om??

Mora jailbrake stalno da ti bude u ps3-ju.

ispravka, svaki put kada se upali ps3 mora da se jailbreakuje, ali kada se jednom upali moze da se izvadi i nije potreban.

drugim recima, ako pozajmis telefon mozes samo da probas, moraces da nabavis nesto.

da kao sto je reko irreal tre ti samo dok upalis ps3 posle mozes da ga izvadis nego ako uzes telefon od druga pm me ako hoces da ti pokazem kako da to odradis :slight_smile: