Promena regiona PAL-NTSC or NTSC-PAL X360GameHack v5.2

Jel imao neko iskustva sa ovim programom

koliko znam mozes menjati region samo na jtag box-u

Tako se i meni cini ,gde god sam video da se prica o ovom programu spominje se i jtag ,a bas bi mi dobro dosla promena regije…

Dok si se zezao sa tim mogao si igru iz drugog regiona da skines :smiley:

Mislim da je moguća promena regiona na konzoli (npr. NTSC - PAL). Znam da to radi Prenex pa pitaj njega. Na Jtag-ovanoj konzoli možeš da pokrećeš igre bez obzira na region.

mozes da promenis region igre bez najmanjeg problema. ali ta igra ce raditi samo na jtagovanoj konzoli. a sto se tice Jtaga pogledaj http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1198-xbox360-jtag-noob-friendly-f-a-q.html

Ajde molim te kazi mi gde da skinem Pinball Hall of Fame Williams Collection. Trazim 5 meseci i sve su NTSC. Joj sto volim ove klince sto se prave pametni i drze predavanja. A mogao sam i da kupim NTSC konzolu, vidis to mi nije palo na pamet…

Dobro jbt, ja se malo nasalio :S

nema pal i region free verzije. tako da prestani da trazis, neces naci. jbg valjda ce pustiti i za nas

Ma na nekim stranim forumima pricaju da nije problem da se NTSC ili PAL igre preprave u region free, ajde videcu pa pisem, upravo skidam Pinball Hall of Fame Williams Collection NTSC pa cu da cackam malo.

kao sto sam ti napisao, nije problem prepraviti uopste, ali ce raditi samo na jtagovanoj konzoli. al ajde, probaj pa ako uspes javi, ima par igara koje nemaju evropski region koji bi i ja hteo da probam.

A da probam s ovim ? Xdvdmulleter Beta 10.2

Definitivno sam odustao !!!
Xbox 360 Game Hack 5.2 - Remove the region and media protection of 360 games

Xbox 360 Game Hack 5.2 is a Windows tool (based on XexTool) which can check and patch all files in a[SIZE=“2”]** Xbox 360 game for use on a jtag hacked retail console**[/SIZE] or a devkit

kao sto rekoh…

PS Xdvd muletter je bio baja dok se abgx nije pojavio, onda je prakticno nestao, mislim da kontas za koju je namenu program…