Promena jezika SAMO za jednu igru

Pozdrav. Postoje mnoge igre koje promene jezik u zavisnosti od 360 dashboard jezika. Da li ima opcija da se izabere jezik samo za specificnu igru (Ne zelim da stalno menjam dashboard jezik)? Zato sto ja kada igram igru, Hocu da je igram na original jeziku (Ako je igra Americka, onda na Engleskom, ako je igra Japanska, onda na japanskom itd)
Ima jedna Japanska igra Lolipop Chainsaw koja bez obzira sto je japanska igra ako je dashboard jezik na engleskom, i igra je na engleskom. Da bi igrao Lolipop Chainsaw na japanskom, ja moram da stavim Dashboard jezik na Japanski, pa sam cak mislio i da ostavim dashboard na japanskom ali onda neke Americke ili Evropske igre su na japanskom a ja to ne zelim. Ja sam Gamer koji uvek igra igre na originalnom jeziku za koji su predvidjene, tako da nemojte da pisete u odgovorima odgovore tipa ‘‘Igraj sve igre na engleskom ili japanskom’’.
Znam da na nintendo Wii u USB loaderu ima opcija za svaku igru da se izabere poseban jezik pa bih voleo da tako nesto ima za 360 da bi igrao Lollipop Chainsaw na japanskom a da ne moram da menjam dashboard jezik. Hvala :rock:

In-game settings?

Ja bih rado to uradio, ali geniji koji su programirali igru su napravili neki glitch tako da kada je dashboard na engleskom, u samoj igri u meniu nema voice settings ali ako je dashboard na japanskom onda ima. ako je dashboard na japanskom u igri moze da se bira engleski i japanski a ako je dashboard na engleski, onda se desi bag i nema opcije u main menu od igre. najbolja opcija je dual nand sa jednim dashom na engleski a sa drugim na japanski ali meni se to ne placa.

Koja igra je u pitanju ?

procitaj ceo post

Lolipop Chainsaw na japanskom,

Najbolje bi mi mogao pomoci neki Xbox 360 undubber ( Undubovanje je menjanje fileova tako da se postigne da tekst bude ne engleskom a glasovi na japanskom, uglavnom se ljudi odlucuju da skinu undubove jer zele da igraju igru na jeziku porekla, a engleska sinhronizacija je cesto lose uradjena jer je budzet lokalizacije mali)
Ja cak za Lollipop Chainsaw i ne insistiram Undub. Mogu bez problema da igram celu igru na japanskom jer je akciona igra i ne treba preterano znanje japanskog. Nego je veliki problem sto moram da se smaram i da menjam jezik dasha svaki put kad igram neku americku ili undub igru. Raspitao sam se i na stranim forumima (GBATEMP), i oni kazu da je najbojle resenje dual NAND pa da na jednom imam engleski dash a na drugom japanski. Ali to se po meni uopste ne isplati zbog jedne igre. Mnogo bi bilo bolje da FSD omogucava konfiguraciju za svaku igru posebno (npr kada si u meniu za Title Updates, Trainsers itd da ima i Language opcija, kao sto modovani Wii ima kada se pokrecu igre sa USB Loadera)

Lollipop Chainsaw je radio Suda51
No More Heroes Heroes Paradise za Xbox 360 nema ovaj problem. Dash mi je na Engleskom, startujem igru, udjem u options igre i ima lepo da se izabere Japanski i Engleski za glasove. Nadam se da u novoj igri Killer is Dead koju Suda51 pravi nece biti problem kao u Lollipop Chainsaw. Takodje sad u februaru izlazi Lollipop Chainsaw Valentine’s Edition. Nadam se da nece imati ovaj problem i da ce popraviti. Cudime da za obicnu verziju nije uradjen title update do sada