Project xCloud Limited iOS TestFlight Preview

Super! Konačno da je i iOS verzija objavljena!

Dobio sam mail da sam ušao u program, drugi mail sa kodom za app, instalirao sam app koji se zakuca na ovom screenu:

Jel neko uspio pokrenuti app i kako?

izgleda da te geoblokuje jer nisi iz podrzanog xCloud regiona.

Meni isto:

A ako se upali vpn?

Mislim da to nema puno smisla, jer ti onda stream ide preko VPNa, pitanje je koliki lag to može da izazove na već postojeći…

Ja koristim vec neko vreme na androidu. Vpn resava posao, samo dok se pali app ga drzim ukljucenog, kada se sve upali gasim vpn i koristim normalno. Prilicno lepo radi.

2 Likes

Ja sam pokušao i tako sa Windscribeom, ali ne ide.

Cek, jebli morate biti u nekom programu da isprobate xCloud ili je svima dostupno?

Poslao sam im mail i za dva dana su me pozvali, trebati ti kao invite za aplikaciju.

@Son_of_a_gun ja sam na telefonu koristio tunel bear, i odmah je prihvatio.

Trebaš se registrovati za betu, pa ako te odaberu.

1 Like

Radi sa Tunnelbearom i na iOSu. :slight_smile:

Samo Halo trenutno dostupan. :joy:

Apple dozvoljava samo jednu igru u Test Flightu.

Ja imam svaki dan oko sat vremena u vožnji do i sa posla, mogu nešto da igram u tom periodu. Npr igram The Outer Worlds i slušam neki podcast.

Ja sam probao horizon 4, na poslu :grinning_face_with_smiling_eyes:. Realno skorz je bila ok prica, taman sam odradio bio par nekih smarackih eventova za achivement. Realno ne bih nesto prelazio tako, ali nesto sitno mogu da odradim kada imam viska vremena na poslu.

Pa u principu i ja, ali na poslu nekad cisto, ume da bude po ceo dan da nemam posla. I onda ajde kao, da se ne ubijem od smora. Pogotovu recimo ako se sa posla vracam sa devojkom kuci, onda nema nista od gaminga kada stignem pa se zadovoljavam i telefonom malo dok mogu :grinning_face_with_smiling_eyes:.

Zašto bih ponovo kupovao igre koje već imam?

Bolji imam ekran na telefonu nego switch :grin:. A i grafika je bolja sto je najgore kao i izbor igara. Na switchu bih odigrao jednu ili dve igre.

Ovo je jedini i najbolji argument.
Ako objedine sve pa ako vec ne kosta nista vise nego sto si vec platio onda je ovo samo +
Sve i ako odigras jednom u 100god.
A danas klinci to ima da trose mnogo vise od nas starijih.

1 Like

Pa onda ne moraš drugima da objašnjavaš šta treba da rade sa svojim novcem i načinom kako igraju :tipping_hand_woman:?

Switch je mnogo vise od strimovanja Xbox igara na telefonu… Za pocetak ima fizicke tastere i sopstvenu biblioteku offline igara. Ali mana je sto je glomazan i zahteva nosenje posebnog uredjaja. I naravno 300e trosak za piratsku verziju. A to je velika mana.

Tesko da ce ovo zaziveti dok 5G pokrivenost i infrastruktura ne budu na dovoljno visokom nivou, tako da slutim da sledi otreznjenje u praksi.