Project Beast / Bloodborne - E3

Igra izgleda uvrnuto i bolesno, DS igre mi deluju kao bajka u odnosu na ovo…

nekak mislim da ce me vise prestrasiti ovo nego the evil within

Ne znam da li si i koliko igrao Souls igre, ali ovo nije nešto preterano uvrnutije i bolesnije nego prethodni delovi. Deluje brutalnije jer se izgleda odvija mahom tokom noći, i valjda je tad veća opasnost, jer se ipak pojavljuju i ti vukodlaci. Da znaš priču iza priče u Dark Souls, pa i u Dark Souls 2 ne bi te ništa čudilo :slight_smile:

Ne bi bilo loše da zaista ubace neke takve momente, ali je ovde, koliko sam razumeo, veća napetost, jer te mogu okružiti 5-6 protivnika, a nema više štitova, znači nema odbrane, osim dodgea :slight_smile: Jedva čekam neki GP, više sam se uzbudio za ovo nego Dark Souls 2

Odigrao sam oba dela,prvi nekoliko puta i uzeo 1000G, da uvrnute su i one ali mi ovo deluje ipak bolje…

Ja prosto obozavam gradove sa ovakvom arhitekturom i atmosferom… Thief, The Order a evo sada i Bloodborne. Jedini problem je sto imam osjecaj da ce igra biti bas teska, a ja jos ni sustinu DS-a nisam ukapirao ko covjek… Posveticu se DS-u krajem godine, u medjuvremenu ce se pojaviti i neki gp za Bloodborne pa se mozda i zainteresujem za igru :slight_smile: E sad kada i da li cu je nabaviti ne znam… Odlucio sam da batalim pirateriju i uzmem ps4, i samim tim svedem igranje na neku normalu, ne isprobavam sve i svasta vec kupujem samo one igre za koje sam bas bas zainteresovan.

Ja bas mislim da igra nece biti ono ultra mega giga teska,vec ce biti teska u normalnim granicama i milim da ce biti malo laksa od demons soulsa.To je ono sto me je oduvijek fasciniralo kod from software igre su im zahtjevne no nikada nije pretjrano teska i da vas non stop kaznjava,vec ima tu neku liniju ucenja na pokusaj pogreska i kada se jednom ufurate u igru postati cete sijac smrti

Au lepo izgleda. Samo ne znam kako cu bez stita.

Navikneš se na sve, samo da ima dodge roll, i sve je super :slight_smile:

Kao sto sam i rekao:Ovo ce biti festa krvi i nasilja.I super ideja im je ova s sacmom,jer je mogu koristiti i kao stit tj prije nego sto protivnik napadne ja ga izbacim s sacmom

BTW Na e3 je playable demo od 15 minuta tak su mi rekli ovi s Playstation Accesa no nazalost oni nisu mogli snimati,no nadam se da je neto drugi uspio

Edit:Sad kad sam odgledao intervju pogledatjte sto kaze ovaj prije pocetka trailera

Deluje sve interesantnije i interesantnije. Ono malo GP mi se svidelo, jer izgleda jako dobro, kako grafički, tako i u vidu gameplaya. A i sad mnogi sajtovi otkrivaju neke detalje, od čega je najbitnije da će na TGS biti prikazan pravi GP.

A kada jeste taj TGS.I koji je sljedeci po rasporedu sajam igara nakon e3-a

Gamescom je negde u avgustu.

Послато са LT30p уз помоћ Тапатока

I mislio sam.Tamo ocekujem puno igara tj gameplaya i ocekujem vise nego na e3.Biti ce sve moguce igre od QuantumBreaka pa sve do The Order 1886

TGS je sledeći nakon Gamescoma, a on je od 18.9-21.9, a nakon njega je VGX koji je od 7.12, koji nije baš sajam, ali se prikazuje dosta trejlera

Hollie iz Playstation Accesa mi je potvrdila BLOODBORN izlazi 2014 GODINEEE.Ako ne bude nikakvih problema.
Sorry:Pomijesao sam,rekli su za lords of the fallen.No sve vise se spominje 2014 kao datum izlaska Bloodborne.Dali je slucajnost ili ne nezz

Otkud sad to? Nisu bili sigurni da li će uopšte stići na proleće, na PSN je preload 28-og, a da se igra od 30-og.3.2015, a sad ti ta kaže 2014? Možda neki demo, ali cela igra, sumnjam, mada, voleo bih da grešim.

Savrseno!!!

Najbolja igra na E3-ju, mada ni Order nije los (ako ne bude suvise skriptovan). Te dve igre nekako malo i lice po viktorijansko/cyberpunk estetici.

Nisam nešto stekao osećaj da je Cyberpunk, po čemu misliš da ga ima? Ali da je jedna od najboljih igara na E3, jeste. Još samo kad bi pokazali taj GP demo od 15 minuta, gde čak ima i neke interakcije sa 4 NPC, u vidu Coopa, bilo bi super. Šta je još interesantno, za razliku od ostalih, From Software ili Sony nisu poskidali leakovan GP, sad ili kad se pojavio onaj prvi, možda su ih namerno pustili, da potpale vatru? :slight_smile: A i ako je istina ono da nakon svake smrti ti opet opada HP, ali da imaš opciju: da popiješ krv ljudi, koja je navodno ređa, ili čudovišta, kojih ima svuda, ali time svet postaje tamniji, pa zbog toga mora da se koristi baklja, moglo da bi bude mnogo interesantno, takođe da je moguće da ulaziš u kuće da istražuješ, ali i da se kriješ :slight_smile: TGS ne može raije da stigne :smiley:

Evo vam utisci nakon videnog demoa

https://youtu.be/2fiBW-DzQzY

BTW Oruzja ce biti bolesna,a imamo i samostrel wau