Profil 0 G points

Da li se nekome desilo da na RGH konzoli dozivi da igra recimo nece da daje G poene, i da na profilu stoji 0 G poena (a naranvo ima ih vise)? desavalo se meni nekoliko puta do sada, u glavnom sa nekim kinect igricama a evo i sad sa darskiders 2, i kad udjem ponovo u igru a prethodno se izlogujem pa ulogujem on mi dodeli nedostajuce poene, osecam da je neki glupavi bug u FSD-u…

ajd neka se neko oglasi da je imao nesto slicno pa i da nije na rgh konzoli cisto da vidimo do cega moze biti

Ja jos uvek nisam video to. Mozda je vezano za poslednji FSD update koji je skoro izasao.
Glup bug

From IP4

mozda i to, ali desilo mi se i pre na starom ali kazem uglavnom na kinect sports, i jos neke kinect igre, ajde racunao sam ima onaj kinect id bug da nece da saveuje igru ako nemas kinect id napravljen a imas live profil, jer meni je profil onaj stari sa live-a jos… jbm li ga sta moze da bude, bas me kopka… ne znam ni da li ima veze sto sam ja profil i saveove prebacivao sa jedne konzole na drugu a pritom morao da ih uncorruptujem jer mi je izgleda stara konzola bila flegovana

Svih 35-40 igara koje sam igrao na JTAG-u nisu pokazivale taj 0G problem. A FSD mi je onaj koji od tebe imam, nije updateovan.

probaj kao sto kaze darksiders 2

evo ga opet me ovo beeeeeppp

uzeo sam da igram PURE, matora igra, imam 18030 poena, igram igru, dobijem 5 poena recimo pap da vidim score eto ga on na 0… znaci sad cu da ga razbijem svaki put mi ovo radi…

a ironicno ti si RGH zen master, a nama radi bez problema. :stuck_out_tongue:

pa kad bi vi znali sta je moj profil sve pretrpeo dobro da je i citav, pitanje je sad sta me zeza, ne mogu da utvrdim jer mi se igra nesto a nervira me ovo, imam jos 2 profila na kojima sve radi normalno, samo ovaj moj glavni zeza

On ce mene…

uzmem lepo otvorim profile editor, dodam 1 achievement koji sam vec otvorio bio i rehashujem i zapamtim, udjem u igru cepam dalje dok ne osvojim neki poen, cim osvojim on onda dodaje lepo videcemo sad na dalje sta ce da kaze za sada radi, neka je tema posto jos nije ovo reseno do kraja…

lepo si se ti igrao sa tim profilom, negde u potpisivanju mashi tj ne radi lepo taj program, a xbox provali pa restartuje :slight_smile:

profil je zamenjen da sa jedne corruptovane konzole da radi na drugoj u procesu da se uncorruptuje i da se napravi kao da je fabricki sa te druge tj da je na njoj kreiran… jbm li ga sta je da li je to problem ili neka homebrew aplikacija posto sam dosta experimentisao i sa time… jer nije radio to pre nego od skoro tek poceo, od tada od kako sam sredio profil nabio sam preko 10000 score i uvek normalno sve dodavao, sad poceo da radi ovo od kako sam napisao prvi post mozda nedelju dana pre toga

profil je zamenjen u stavri kad sam uzeo slim, a to vec ima 5 meseci ako ne i vise od tada, sve radilo ok do eto kad sam rekao nedleju dana pre postavljanja posta ovde