Prodaja konzole

Za koliko bi mogao da uvaljam 360, star 3-4 godine…

To je relativna stvar dali je 3 ili 4 godine ,sta ima od opreme ,hard disk ili … , sve u svemu izmedju 120 i 140 evra . Ali opet ce se neko naci da sa komentarom da je to puno para !

ako je Jasper bez Xclamp onda je ok, oprema igra kljucan faktor, svakako, moras da navedes sta imas pa da neko proceni.
Pitanje stoji da li je drive spoofovan…

Pa pazi ovako, mislim da je Jasper, arkade konzola 4gb. Fles je star 3 godine…
E sad ako fles kosta 2 soma, a nova konzola 17000, ja ne bih trazio vise od 100 jura…

nesto tu ne stima. ako je jasper onda je arcade sa 256 mb interne memorijske jedinice. ukoliko je 4gb onda je slim. a ako je flash star 3 godine onda je moguce da cak nije ni jasper. dobro ti to pogledaj druze.

haha,bas sam se i ja zapitao jer sam hteo da postavim komentar ali mi bas nije bilo jasno jer jedina verzija od 4gb je slim a jos je spomenuo i jasper i taj flash star 3 godina sto mu dodje onaj iextreme 1.6?

U pravu si Akiris, 256mb-a je :smiley:

Ja sam se nesto ubagovao…! Inace Jasper je to znan oduvek

kako flesh 2soma kada je kod mene flash mnogo manje, nije ni bitno.
Kakav je to to jasper?

Napises nama MFR date od pozoadi, napises sta ide uz konzolu bez diskova to nas ne zanima, sta ima kako sta ali tacno mi ti kazemo to je to i to.
Video sam mnogo Jaspera stim sto im je ima pravo falcon, i par xenona i zyphir prekrsteni u jasper…

Ma samo fotkaj ulaz za napajanje pozadi konzole, sa blicem, lepo da se vidi unutra, i odma ti kažemo koja je verzija, pusti MFR date, možda je menjano kućište…

Ma jasper je ljudi 100%, proveravao sam nedavno sa onom slikom…

Zatim MFR date je 2009-04-08

ako je taj mfr (i nije zamenjena plastika) onda je sigurno jasper. moj jasper ima taj MFR

I sta, koliko bi da sam ja na mestu kupca trebao da dam najvise za takvu konzolu?

Ne preko 100 eura ako i toliko. Polovni Elite je 150-180 eura u punoj opremi sa hardom 120GB.

Hvala ti puno :slight_smile: