Procureo ArtWork Guerrilla Games igre kodnog imena "Horizon"

Izgleda kako ce TGS biti mnogo dobar ove godine



Uf Roboticki Dinosaur,ajme samo da ovo bude ono sto mislim i ovo je moja najdraza igra ps4.Volio bih da bude nesto u tom stilu

Vidjet’ ces kad bude indie :confused:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Nema tu Indie-a kada Guerrilla radi :smiley:

P.S Jako puno nade polazu u ovu igru i navodno je vec dosta u razvojnom procesu,tko zna mozda u 2015 dobimo jos jednu exclusivu

Zanimljiv koncept. Ali je samo koncept za sada. Vidjet’ cemo kako vrijeme otice, ko zna…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Upravo to,artwork je dobar,a nadam se da cemo na TGS-u vidjeti ostatak

Još jedan leakovani screen :slight_smile:

Da li ovo Dinosaurus ili leteci tanjir ? xD

To je dino koji je uhvatio “nesto” :smiley:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

To mu je izgleda rep, na foru ankilosaurusa valjda, ili je to da bi poleteo, ko će ga znati :smiley:

Tesko da ce biti na TGSu, E3 dogodine najverovatnije

Fresh details on the upcoming PlayStation 4-exclusive action-RPG from Guerilla Games, codenamed Horizon, have surfaced via a well-known industry insider.

“There’s a dedicated single player. Gorgeous landscapes, snowy tundras, jungles, vast savannahs, open world comparable to the Witcher. Cool weapons, villages and towns to encounter, ‘tribal’ societies,” Shinobi602 wrote on the popular gaming forum, NeoGAF (via GamePur).

As previously reported, Guerrilla Games is targeting an E3 2015 reveal for the hotly anticipated project. However, there’s a chance it could be unveiled early due to this week’s info slide.

“The plan is an E3 reveal. I’m not sure if this leak will force their hand sooner or not though,” the insider added.

Ovo mi je postala number 1 igra u iscekivanju.

Na osnovu čega? Dinosaurusa i par detaljčića, isto kao i TLG? Ajd da ima neki konkretan info o tome koji je žanr, koji đavo radiš, ovo što je rečeno se svodi na: imaće oružje i divljaci, please be excited…

Ime firme i sam setting,a i njihov artwork mi daju razlog da s nestrpljenjem cekam sluzbenu najavu igre.Ista stvar je bila i s QuantumBreak-om lijep artwork iza kojeg stoji studio Remedy odmah govori kako ovo nece da bude losa igra

Na osnovu Artworka? I na osnovu imena komanije? Ti si kao Hepo kocka, a? Zapalio si se zbog tri slike i imena razvojnog tima…

Jbga isto tako sto se i ti zapalis na ime ProjectSoftware,a uostalom i po prvim slikama bloodborne-a :smiley:

Ti upoređuješ igru koja je bazirana na već postojećoj mehanici sa novom igrom, bez ikakvog infoa. Pa te pitam, da li ima neki poseban razlog zašto si se napalio ili je to onako, radi reda? :smiley: