Problem sa rezanjem

Ovako narezao sam Skyrim i izgleda da nije dobro narezao jer se Xbox mnogo muci oko citanja diska,usporava,krci dok ucitava,load time je bas dug, par puta mi se skucao po sred igre. Dalje na 37% instalira igru na hardisk i dalje nece pise problem sa diskom ili je izgreban ili prljav. (rezac Asus krosflesovan u LiteOn sa uputstvima na forumu)
Imam dve XGD2 igre koje sam narezao pre par meseci sa slicnim problemom na drugom rezacu, moram da ubacim igru par puta da bi je Xbox prepoznao.

Moje misljenje je da je tu problem verifikovanje diska, e sad moje pitanje je da li ce XGD3 igra da mi se nareze kako treba na 4x brzini i bez verifikovanja?

Verifikovanje ti nema nikakve veze sa rezanjem diska.A sto se rezanja sa Max Burn-om tice tebi moze na x4 brzini bolje narezati nego nekom drugome sa istom tom x4 brzinom. Tu ti ne postoje nikakva pravila po kojima ces rezati niti neke fiksne postavke(znaci sad tako to mora da bude i to tako vazi za sve) svakome reze drugacije. Morat ces uzeti par diskova i testirati sa raznim postavkama da si pronađes postavke kakve tebi(tvom rezacu i masini) najbolje odgovaraju. Upravo radi toga smo otvorili temu sa raznim postavkama i rezultatima.

Evo ti ovde ta tema pa prolistaj:http://www.xboxrepublika.com/pitanja-oko-rezanja-diskova/3381-ixtreme-burner-max-scan-rezultati.html

Skyrim hoce da pravi problem ako je cross flash, i desava se cak da uopste ne moze da se instalira. nadji originalni ihas ili neko koga ima i radice ti milion posto.

javicu rezultate kad proverim,sada sam zauzet.

Sobzirom da si imao problem i sa dve xgd2 igre narezane na drugom rezacu jedino logicno je da ti je oslabio dvd-drive na konzoli.Probaj narezane igre na drugom boxu ili pokusaj sa drugim diskovima(mislim na marku diska).

Neverujem da je oslabio posto sve ostale igre (preko 30 igara) rade kako treba. Ipak mislim da je do rezanja nesto u pitanju.

Inace kad smo kod Skyrima, desilo se sinoc neko cudo. Nekim slucajem je fenomenalno ocitavao disk, bez trunke stucanja, i pokusao sam da ga instaliram na hard posle partije i uspelo mi je. Neznam sta se desilo ali sada radi. :smiley:

p.s. Nemojte jos da zakljucavate temu,posto hocu da proverim Skyrim kod burazera na Xbox-u. A i dolaze jos XGD3 igara sa rezanja pa se mozda opet javi isti problem.

a jel si proverio rezane diskove u Kprobe2? da vidis na cemu si, na 37% i 47% ako pukne instalacija na hdd onda su u glavnom greske sa lose narezanim diskovima, tj na 47% u vecini slucajeva pukne to je Layer Break error, desi se nekad da procita ali nekad samo, testirao sam forzu 4 tako imam narezano par kopija medju njima 2 koje redovno na 47% zakucaju, ostale na 37-38%… proveri ih prvo pa javi rezove, ali u onoj temi koju je predator dao

nisam proveravao, kod burazera cu posle kolokvijuma pa javljam.