Problem sa rezanjem Verbatima na Asus Crosflash

U pitanju je Asus koji je postao Ihas 524 b, a stvar je u sledecem.

Juce sam nakon uspesnog podesavanja IMG Burn-a iz ponudjenog tutorijala pokusao da narezem Maxvell disk i pre samog procesa rezanja mi nije izbacilo nista osim da ne moze da reze ispod 4X. Na pola rezanja izbacilo je da disk ne moze biti narezan i neke greske koje je pokusao ispraviti 20 puta da bi nakon toga izbacio neki prozor sa adresom i greskom. Nakon toga ubacim drugi Maxvell, ista stvar. Oba pukla na 50%. Danas kupim dva Verbatima 4X DVD-R DL, ali pri pokusaju narezivanja odmah mi izbaci da biram izmedju Overburn i Truncate???

Sta je problem? Da nije u pitanju oznaka Verbatima, da ne mora mozda da bude + , ili rezacu, ili necem trecem?

Hvala unapred!

nije lepo odradjen crossflash, jel si posle crossflasha odradio update na burner max fw?

a drugo verbatim obavezno mora + to smo rekli xxx puta :slight_smile:

Sve je odradjeno. Izgleda da je problem ako je DVD MINUS R jer sam malo cackao po netu i izgleda da samo PLUS diskovi rade. Ispravite me ako gresim.

vec sam ti napisao da samo + mogu :slight_smile:

Ja sam tacno slep. :smiley:
Hvala.

rezes na 2.4x to je najbolja brzina za maxburn i najbolji rezultati ispadaju.
Taj error je na layer break i to je vecinom zbog mediuma.

Ovako, resenje za ovaj problem je sledece - Drive treba flashovati tako da se prvo za Maxwell diskove promeni brzina sa 4X na 2.4X preko Media Code Speed Edit-a i tek onda ce sve raditi kako treba. Sto se tice diskova MINUSI se ne mogu iskoristiti ni za sta. Problem resen!

sve sto si ti napisao je vec receno ovde hehehe dobar si sto sam sebi dajes odgovore :slight_smile:

bitno da si otkrio sta te muci :stuck_out_tongue:

Postoji pozamasno objasnjeno u temi o prekrkrstavnju rezaca :slight_smile: ti si se bez veze nervirao dok nisi nasao sta te muci :slight_smile:

Nije ti pametno da menjas media ID i ostalo, bolje kupi verbatim i rezi. Pitanje je koliko se uspesno reze takvi diskovi.

Mislim da je slucaj resen :cake:

Danas narezao sest komada i sve fenomenalno fukncionise.