Problem sa rezanjem igre

Ovako vec 3 put pokusavam da narezem Just Cause 2 i nekad mi dodje do 14% nekad do 35% i izbaci error, ali to nije jedina igra koja mi pravi probleme. I Prince of Persia TFS se nareze do kraja ali nemoze da se instalira na storge device. Da li je problem do rezaca ili do diskova stvarno neznam.

a malo vise informacija?

tipa koji rezac, koji diskovi, koji program za rezanje?

Program za rezanje je img burn, rezac je od laptopa a diskovi su verbatim.
I da ti verbatim diskovi nisu oni sivi standardni nego neki beli prvi put ih vidim u zivotu pa reko da nije mozda do toga.

Biti ce da ti je problem do rezaca. a ako imas LT+3.0 to je normalno da nece da ti se instalira sa truncate metodom rezanja…
Sto se diskova tice, ti beli diskovi su ti printabilni, dosta su skuplji od ovih “obicnih”…
.

EDIT: Nisam isao za time da su igre koje si naveo XGD2, one se mogu instalirati na HDD, XGD3 ne mozes instalirati truncate metodom

Laser u rezacu je los, cesto je to kod laptopa. neki pucaju na layer brake.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa neznam slicna stvar desavala mi je se pre sa maxell diskovima isto dodje do 15%-20% i izbaci error ali sam posle stalno uzimao verbatim diskove i sve je bilo uredu.

Da, to ti je to, oslabio ti je laser, nemas druge nego kupiti novi rezac. Vec kada kupujes uzmi rezac za Burnem Max FW.

Ok samo jos jedno pitanje da li ovaj rezac moze da se flesuje
LITEON DVD±RW iHAS122-18 SATA crni bulk - Kupindo.com
i izvinte sto malo smaram.

Mozes ga crossflash-ovati, ali samo proveri dali je chipset B revizije, ma da verovatno jeste.

Ovo su ti podrzani Lite-On modeli za crossflash:

[LEFT]Lite-On
iHAS122*[/LEFT]
[LEFT]
iHAS322[/LEFT]
[LEFT]*
(thanks to Hasham, Risay, and Kingston for confirming)
DH-16ABSH11B (thanks to Charles for confirming)[/LEFT]

Ok hvala moze lock.