Problem sa racunarom

Dakle komp mi u zadnje vreme jako zapucava (npr stisnem desni klik 3-4 sec mu treba da otvori onda upalim pretrazivac ukucam gore npr facebook on ga vrti dosta dugo dok ga ne ucita , kliknem na instalaciju neke igrice otvara je dosta dugo) I odradim ja lepo reinstalaciju windowsa,formatirao sam samo C particiju ali opet isto ako ne i gore onda video na youtube se nekada zamrze ne mogu ni stopirati nista a zvuk se i dalje cuje… Skenirao sam skoro sa kaspersky anti virus i sve je cisto stvano ne znam sta se desava a komp mi je sasvim solidan 4 gb rama dual core procesor 2,6 ghz… Zna li neko sta da radim?

hdd rikavela kako stoje stvari

ali ajde opisi ceo komp koji je, sve redom komponente

4 gb rama
graficka: Nvidia geforce gt520
procesor intel pentium G620
Hdd hitaci od 500 gb

e TAJ Hitachi je izgleda pospan…
Mislim da je Vlada u pravu, i da te čeka zamena hdd-a.

Proveri hard disk sa http://www.hdsentinel.com

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Zvuci glupo ali odradio sam update drivera za graficku i komp radi 10x puta bolje :smiley:

ljudi, uvek update-ujte drajvere za graficku. Donekle su cesti makar 1-2 mesecno, toliko ljudi imaju problema da pokrenu neku igru ili nesto a nikad ne rade update.

Ako nista nije fizicki crklo, update-ujte drivere za sve komponente.

Pa update sam odradio sve uredno ali nesto za graficku nije dobro instalirano , nego nema mi logike da se to sve desavalo zbog drajvera za graficku?

Edit: Hdd mi nema nijedan bad sector , racunar radi mnogo brze ali opet u nekim momentima zabada npr Tales from Borderland sam igrao sasvim normalno na high a sad na low i opet zapucava , a i na youtube nece da ucita najbolji kvalitet

Uradi update i ostalih drajvera, a ne samo za grafu. Pa nam onda javi. Takođe instaliraj i najnoviji VCRedist, DirectX, NET Framework itd.