Problem sa PS4 džojstikom

Pozdrav svima, nisam znao gde tačno da ubacim temu, pa ću ovde

Pukao mi je onaj mali plastični deo koji drži R2 dugme u džojstiku, i sada ne znam kako to da rešim,da li je uopšte moguće, tj, da li neko sa foruma to radi, pomagajte, paničim :slight_smile:
poz i hvala na odgovorima

U međuvremenu sam pronašao ovo, to će mi biti poslednja varijanta jer mi se ne čeka dok stigne…
http://www.ebay.com/itm/PS4-Full-Set-Replacement-Buttons-L2-R2-For-PlayStation-4-Controller-DualShock-4-/171431512047?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27ea1d47ef

Okaci sliku da vide ljudi kako to trenutno izgleda, mislim da ce ti onda lakse pomoci…

Nisam trenutno u mogućnosti da slikam, ali evo linka, u pitanju je ovaj isti problem, samo me interesuje da li neko to radi, nisam baš vičan ovom otvaranju i čačkanju po tehnici, a i treba deo dočekati…

Ovo je izgleda cest problem na Dualshock 4, valjda je mana u dizajnu. Ima samo tu plastiku sa jedne strane pa kad se stisne dugme, ide malo u stranu a ne ravnomjerno. Na YT ima dosta tutoriala kako se ovo popravlja koliko ja vidim, a i ne djeluje tesko.

Ma odlepio sam… gledam i ne verujem koja plastika je u pitanju… znam da je pre bilo par clanova koji su radili servis dzojstika, pa sam se nadao da nekom lepo platim i ne mislim, trapav sam, polomicu nesto :slight_smile:

Druze nije ovo nista strasno koliko gledam ne mozes da polomis nesto ali kako ti hoces :slight_smile:

Imam jedno pitanje nije bas vezano za ps4 kontroler ali je o kontrolerima , dakle da li se sveukupno vise kvarili dzojstici za ps ili xbox? Mislim i na last gen i current gen konzole .

Videću sutra da otvorim, pa šta bude…
Po meni najbolji džojstik je x360, imao sam konzolu godinu dana, igrana do krajnjih granica, a džojstici kao novi, kunem se, kao prvog dana. Kupio sam zatim i ps3, polovan, džojstici već izdrndani, ali toliko jeftine popravke da to nije normalno. Sada imam ps4 i prvo što mi se desilo je pohaban analog posle dva meseca, a sad i puklo R2 dugme, što me je izludelo, jer konzole čuvam kao decu :dada:
Xbox one nisam probao, ali verujem da, ukoliko su nastavili po 360 receptu, su dobri…

Pohaban analog je jos od pocetka poznat za ps4,to mozes u startu resiti zastitnim silikonskim navlakama.

Ma znam to za analog, samo sam odgovorio Vidovicu na pitanje vezano za džojstike…
Moj primarni problem je R2 :slight_smile: